Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Свiт, Україна
29 травня відбудеться благодійний телемарафон на підтримку України, який побачать у 20 країнах
Поделиться

У Берліні та Києві пройде другий міжнародний благодійний концерт-марафон Save Ukraine — #StopWar

У неділю, 29 травня, о 21.00 (20.00 СЕТ) в столицях Німеччини та України пройде другий благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar. До речі це — День Києва.

У межах двогодинного ефіру, який ретранслюватимуть телеканали близько 20 країн Європи та світу, а також стрімінгові платформи та соцмережі, відомі люди з усієї планети комунікуватимуть з багатомільйонною аудиторією з проханням підтримати Україну. З нагоди заходу у багатьох країнах світу українці та місцеві мешканці зберуться для перегляду телемарафону.

благодійний телемарафон Save Ukraine — #StopWar

Майбутній концерт присвятили мужньому протистоянню українського народу російській агресії. Європа має знати, що Україна зараз на передовій і відстоює цінності всього цивілізованого світу. Наша країна достойна бути повноцінним членом європейської родини й тільки посилить Євросоюз.

Нагадаємо, що перший концерт-телемарафон відбувся 27 березня й транслювався з Варшави. Під час та після трансляції відбувався збір коштів на вирішення найбільших гуманітарних проблем, спричинених військовим вторгненням РФ на територію України.

Цього разу під час телемарафону збиратимуть кошти для закупки медичного обладнання для поранених, зокрема, щоб придбати хірургічні рентген апарати С-арки. Вартість однієї одиниці стартує від 100 тисяч євро.

Про це повідомили на сторінці у «Фейсбук» Міністерства культури та інформаційної політики.

Як писала «Індустріалка», у Запоріжжі можна придбати картину чи світлину й цим самим допомогти  Запорізькому військовому шпиталю. Це можна зробити на благодійному мистецькому заході «Арт-підтримка», який проводять по п’ятницях. Там проходять виставка-продаж картин та фото, майстер-класи та виступи музикантів. Вхід безкоштовний. Подробиці читайте тут.

Читайте також: Відомий скульптор з Бердянська зробив для Запоріжжя фею Перемоги.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей