Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Україна
28 червня вийде нова марка Укрпошти "Українська мрія"
Поделиться

28 червня Укрпошта почне продавати нову марку «Українська мрія»

Нова марка «Укрпошти» «Українська мрія» вийде 28 червня. А до неї — конверт та листівка. Погашення марки  штемпелями «Перший день» відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі. А спецпогашення «Українська мрія» — у всіх філіях «Укрпошти». Як і минулого разу, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті. Про це повідомляється на сайті «Укрпошти».

марки

-В лютому орки забрали Ан-225 «Мрія, найбільший та найпотужніший транспортний літак у світі, але українська мрія — це значно більше, ніж літак, — написав у своєму Telegram-каналі. генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський. — Це сотні нових літаків, мільйони талановитих дітей і перемоги України — в спорті, науці та техніці. Знаю також, що Ви трохи скучили за нашими новими марками та хочете їх отримати швидше. Тому з 28 червня Мрія втілиться в мільйонах марок, щоб кожен з вас, заглядаючи в свій філателістичний альбом, пишався тим, що він чи вона — частина cміливого та вільного народу. Мрійте, бо світло завжди перемагає темряву, як не крути!

Ціна однієї марки — 12 грн., маркованого аркушу — 72 грн.

марки

марки

  • Тираж марки «Українська мрія» — 3 млн, придбати можна у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах.
  • До поштової марки випущено художній конверт та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.
  • Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркованих аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.

Довідка «Індустріалки»

марки

Ескізі нової марки створений по малюнку 11-річної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області. Її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який відбувся у 2021 році в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.

До речі, нещодавно у Запоріжжі з’явився мурал «Мрія». Його малювала та сама команда, яка створила мурал за мотивами популярної марки «Русскій воєнний корабль, іді …!» на трансформаторній будці у Хортицькому районі.

Як писала «Індустріалка», чергу за новою маркою про російський корабель у Запоріжжі займали о 5 годині ранку. Наступною воєнною маркою стане «Доброго вечора, ми з України!«.

«Індустріалка» також писала, які європейські країни вже випустили марки на підтримку України.  А у Польщі випустили жовто-блакитну марку із Президентом Володимиром Зеленським.

Читайте також: Відома актриса із Запоріжжя виставила на аукціон для військових свою вишиванку.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей