Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Владимир Буряк рассказал о помощи волонтерскому центру, «к которому сердце лежит»
Поделиться

Владимир Буряк рассказал о помощи волонтерскому центру, «к которому сердце лежит»Лучшая публичность – реальные действия, направленные на улучшение жизни запорожцев. Об этом в ходе отчета перед громадой о проделанной за год работе сообщил городской голова Владимир Буряк, отвечая на вопрос из зала, достаточно ли дважды в год встречаться с журналистами.

— Мене обрала громада міста Запоріжжя. І я сам буду вирішувати, коли мені зустрічатися, а коли не зустрічатися з журналістами, — заявил Владимир Буряк. – В моєму розумінні, публічність – це придбана в школу техніка, або надана допомога комусь із людей…

При этом городской голова отметил, что не относится к людям, которые жаждут пиара при каждом удобном случае.

— Я, наприклад, вже протягом якогось періоду коштами допомагаю волонтерському хостелу «Солдатський привал». Я ж не піарюсь. Хто про це знає? Я допомагаю, тому що лежить у мене серце до цього. Тому що там бувають бійці, які їдуть чи до шпиталю, чи у свою військову частину, — сказал запорожский мэр. — Для мене кращий піар – це коли виконується якесь дійство і завершується дійство. Оце і є моє спілкування з громадою міста Запоріжжя.


Комментарии читателей