Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожские полицейские призвали встречать Новый год без фейерверков
Поделиться

Запорожские полицейские призвали встречать Новый год без фейерверковВ новогоднюю ночь полицейские в Запорожье будут работать в усиленном режиме.

Об этом сегодня на пресс-конференции, посвященной подведению итогов работы, рассказал начальник управления патрульной полиции Запорожья Роман Пилипенко.

— Особлива увага буде приділятися популярним місцям, де розташовані новорічні ялинки. Після відпрацювання детального плану ми будемо готові забезпечити у Запоріжжі безпеку. Я хочу звернутися до всіх жителів міста з проханням, не стріляти петардами та не купувати феєрверків. Зважаючи на ситуацію у країні це не тільки небезпечно, але й неприйнятно. Якщо у вас є гроші, краще допоможіть військовим, які захищають нас у АТО або дітям, котрі вимушені святкувати новорічні свята у дитбудинках. Ми в свою чергу також обов'язково поїдемо вітати малечу напередодні свят.

На пресс-конференции полицейские также заверили, что для выполнения своих функциональных обязанностей они обеспечены всеми необходимыми средствами.

Читайте также: Как жители Запорожья будут встречать Новый год

Фото автора


Комментарии читателей