Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Поздравление с Днем Достоинства и Свободы от губернатора Запорожской области
Поделиться

Поздравление с Днем Достоинства и Свободы от губернатора Запорожской областиШановні земляки!

Вітаю вас з визначним для всієї України святом — Днем Гідності та Свободи. Вже третій рік поспіль ми відзначаємо початок подій, що стали для нашої держави історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року на Майдані зібралися перші декілька сотень патріотів, що відстоювали свої переконання. Їх вибір боротьби за свободу і гідність був виправданий, адже ці люди внесли неоціненний вклад у розбудову сьогодення і майбутнього України.

Їх справа була підтримана по всій державі. Українці підтвердили, що готові захищати свою свободу, волю та незалежність. Ця боротьба триває і нині. В подвигах учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтерів та інших патріотів. Всіх, хто відстоює територіальну цілісність України та захищає надбання Революції Гідності.

Нажаль, ворог атакує нашу державу не лише ззовні, але й розхитує її зсередини. Нині метою Кремля є дострокові вибори в Україні, постійна дестабілізація та анархія. Якщо піти шляхом внутрішніх конфліктів, не тільки наш регіон, а і вся країна можуть швидко опинитись у прірві хаосу та безладу. Тож я закликаю запоріжців полишити внутрішні чвари та об’єднатись заради майбутнього України.

Сьогодні, я обіцяю зробити все можливе, аби подбати про безпеку публічних заходів. Прийміть мої вітання та щиру подяку кожному, хто проявив мужність і героїзм у нелегкій справі відродження гідності та свободи України. Пам’ятаємо, шануємо, пишаємось!

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль


Комментарии читателей