Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Запорожцям запропонували цікаву роботу з високою зарплатою
Поделиться

Запорожцям запропонували цікаву роботу з високою зарплатоюСьогодні, 9 листопада, в Запорізькому обласному центрі зайнятості шукачів роботи знайомили з вакансіями Міністерства оборони України.

Представник Запорізького обласного військового комісаріату оголосив на Ярмарку вакансій, організованому для безробітних громадян Запоріжжя, перелік вакантних посад. Це вже 10-й захід, проведений цьогоріч, на замовлення облвійськкомату.

Сьогодні дізнатися про умови військового контракту, місця служби, грошове забезпечення та іншу корисну інформацію прийшли 85 безробітних, які
перебувають на обліку в центрах зайнятості міста Запоріжжя.

За словами начальника відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ЗОЦЗ Ольги Тараканової, станом на 1 листопада, працевлаштувався на військову службу за контрактом 201 безробітний, в тому числі 132 безробітних демобілізованих учасників АТО.

Військова служба за контрактом є реальним шансом працевлаштування з високою заробітною платою та широким комплексом соціального забезпечення.

Для всіх, хто бажає більш докладно дізнатися про професію «військовослужбовець за контрактом», в інформаційних секторах усіх центрів зайнятості області розміщена корисна інформація військових комісаріатів щодо умов проходження військової служби за контрактом, а також під час Ярмарків вакансій, які відбуваються в усіх центрах зайнятості області.

Демобілізований учасник АТО розповів, що після повернувшись додому, до мирного життя, з роботою визначитись не зміг, бо не має фаху. В центрі зайнятості запропонували пройти профнавчання за професією «газозварювальник». А сьогодні отримав цікаву пропозицію, іконтрактна служба в армії стане для нього добре оплачуваною роботою.

Спільні заходи центрів зайнятості області з військкоматами щодо інформування громадськості та залучення зареєстрованих безробітних до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України триватимуть і надалі, повідомляє Запорізький обласний центр зайнятості.

Сьогодні, у День української писемності та мови, новини на сайті «Индустриалка» публікуватимуться рідною мовою. Відсвяткуймо цей день разом!


Комментарии читателей