Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Поздравление с Днем защитника Украины от Владимира Буряка
Поделиться

Поздравление с Днем защитника Украины от Владимира БурякаЩиро вітаю вас з Днем визволення Запоріжжя та Днем захисника України!

Сімдесят три роки тому Запоріжжя завдяки героїчному подвигу воїнів-визволителів було звільнене від нацистських загарбників. Завершилась дворічна окупація, яка стала однією з самих трагічних сторінок історії міста та кожної запорізької родини. Низький уклін та вічна пам’ять загиблим на запорізькій землі героям. Глибока пошана ветеранам, які не лише визволили наше місто, але й відродили його у післявоєнні роки.

Сьогодні українці мають відстоювати своє право жити у вільній та незалежній країні зі зброєю в руках. Сучасні захисники Вітчизни здійснюють свій героїчний подвиг заради рідної землі. Саме завдяки мужності та самовідданості військовослужбовців сьогодні Запоріжжя – це мирне місто, яке має можливість розвиватися.

Шановні ветерани, військовослужбовці! Щиро бажаю вам надійного тилу, стійкості та віри у Перемогу! Міцного здоров’я, довгих років життя, миру, добра та злагоди вам і вашим родинам!

З повагою, Запорізький міський голова
Володимир БУРЯК


Комментарии читателей