Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
В Запорожье премьер-министр назвал развитие промышленности среди приоритетов
Поделиться

В Запорожье премьер-министр назвал развитие промышленности среди приоритетовРазвитие промышленности и инфраструктуры — приоритетные направления работы.

Об этом премьер-министр Владимир Гройсман заявил, отвечая на вопрос «Индустриалки» во время визита в Запорожье.

— Ми маємо величезний потенціал для економічного зростання. Для цього потрібна системна робота. Переконаний, що це зростання ми маємо реінвестувати у життя людей. До речі, Уряд створив комітет з підтримки і розвитку промисловості України. Розвиток промисловості та інфраструктури — це наш пріоритет. Можливість використовувати наш метал для будівництва, дорожнє будівництво, мостобудівництсво — це все створює тисячі робочих місць. Оновлення флоту, рухомого складу «Укрзалізниці», нові вагони — це українскьий метал, це додатково 50 тис. робочих місць. Така кооперація дасть можливість виводити ситуацію на системній та стабільній основі вперед, в тому числі, що стосується вашого об'єкту.

При этом, промышленники заявляют, что вынуждены снижать объемы производства из-за действий госмонополий, в частности, «Укрзалізниці». Так, ее руководство заявило о намерении второй раз за год повысить тарифы на грузоперевозки. До этого они уже повышались: в 2015 году — на 30%, в нынешнем — еще на 15%. Премьер-министр пообещал рассмотреть вопрос увеличения тарифов комплексно, вместе с руководством промышленных предприятий.

— Наступного тижня відбудеться моя друга зустріч з нашими металургами, де ми подивимося всі ті проблеми, які вони порушували на першій зустрічі 2 вересня. Там і тарифи, і збори, і рентні платежі. Я дуже би хотів, щоб умови, які ми будемо створювати у недалекому майбутньому, сприяли розвитку наших експортних можливостей і, в тому числі, нарощенню обсягів виробництва, а тут важливі, в тому числі, логістика і витрати. Тому ми подивимося об'єктивно, де знаходяться наші промислові підприємства по відношенню до світових виробників. Наша задача створити такі умови, за яких вони б розвивалися. Це може і буде виконано Урядом. Щоб зрозуміти стан менеджменту «Укрзалізниці», треба зрозуміти, в яких проблемах сьогодні знаходиться підприємство. Шикарне підприємство, підприємство-мільярдер, системно, не за один рік доведено до того стану, який є сьогодні. Подивіться на флот, на рухомий склад, на сервіс, систему придбання квитків. Є величезні проблеми. Рухомий склад фактично застарілий, системних ремонтів та оновлення не відбувалося. Але я вірю в те, що новий менеджмент, який покликаний, в тому числі, побороти корупцію всередині «Укрзалізниці», впорається. Як прем'єр-міністр готовий їх в усьому підтримувати, щоб вони були відкриті, прозорі та ефективні.

Читайте также: Гройсман назвал сроки завершения строительства мостов в Запорожье.


Комментарии читателей