Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Премьер в Запорожье пообещал, что субсидии должны получить все, кто в них нуждается
Поделиться

Премьер в Запорожье пообещал, что субсидии должны получить все, кто в них нуждаетсяПремьер-министр Украины Владимир Гройсман во время визита в Запорожье заявил, что субсидии на услуги ЖКХ должны получить все, кто в них нуждается.

По словам премьера, тем, кто не может оплатить полную стоимость газа, поможет государство, остальным придется платить по-полной.

— Завтра я проведу селекторну нараду щодо питання готовності до опалювального сезону. Переконаний, що маю почути абсолютно готовність, — заявил Владимир Гройсман. — Кошти та можливості в усіх на місцях є, якщо хтось не встигає завершити підготовку, він абсолютний безгосподарник. Сьогодні хочу підкреслити, що «Нафтогаз» всіх забезпечить газом. Уряд прийняв ряд постанов, які розблокують роками накопичені проблеми з теплокомуненерго. На місцях треба абсолютно по-людськи подивитися, кому потрібна субсидія і надати її. Надати людям конкретну адресну допомогу, щоб ринкова ціна на газ була прийнятна тим родинам, у кого невеликі доходи. Ті, у кого великі, будуть платити повну ціну. Навіщо вся Україна буде скидатися, щоб за них платити? Кошти на субсидії є і будуть використовуватися раціонально. Система субсидій діяла і раніше, але людям компенсували мінімум, а комунальним підприємствам мільярдами погашали різницю в тарифах. Я не хочу, щоб ми датували теплокомуненерго, я хочу, щоб держава підтримувала конкретного громадянина. Ми будемо моніторити, щоб кожні область і місто звітували про кожну родину, якій надали допомогу.

Напомним, в Запорожье из городского бюджета выделят деньги для оплатить услуги ЖКХ более, чем 24 тысяч семей. Малообеспеченным запорожцам компенсируют часть оплаты за отопление, которое в зимний период составляет 80% общей суммы оплаты за услуги ЖКХ. Так, например, помощь для оплаты за отопление в 1-комнатной квартире составит 200 гривен, в двухкомнатной — 300 гривен, в 3-комнатной и частном доме — 400 гривен.

Читайте также: Гройсман назвал сроки завершения строительства мостов в Запорожье.


Комментарии читателей