Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
У запорожской прокуратуры нет вопросов к патрульному, на глазах которого коллега избивал задержанного
Поделиться

У запорожской прокуратуры нет вопросов к патрульному, на глазах которого коллега избивал задержанногоИз патрульной полиции Запорожья уже уволились 14 человек, все написали рапорта по собственному желанию. Один из последних, кто написал рапорт на увольнение по собственному желанию, — сотрудник, прославившийся тем, что избивал задержанного, причем удары наносил не только руками, но и металлической вешалкой.

— Ситуація з побиттям була 4 липня, співробітник керівництву нічого не доповідав, — рассказывает начальник управления патрульной полиции Запорожья Роман Пилипенко. — Коли інформація дійшла до нас, почали розбиратися. Співробітник написав рапорт про звільнення за власним бажанням, 14 липня він був звільнений, а десь в 20-х числах відомості про подію були внесені до ЄРДР за ч.2 ст.365 (перевищення службових повноважень) КК України. Зараз триває слідство.

Я вас запевняю, що він понесе кримінальну відповідальність. На жаль, такі випадки трапляються. Колектив в 500 з лишнім чоловік не буває ідеальним. Наше завдання, прокуратури, внутрішньої безпеки та СБУ вираховувати таких співробітників і позбавлятись.

— Роман Алексеевич, а что ждет второго сотрудника, который присутствовал при избиении?
— Я особливо не можу коментувати — є таємниця слідства. Можу сказати лише, що відео, яке з”явилось в Інтернеті — неповне. Прокуратура аналізувала повністю відеозапис і до другого співробітника у прокуратури питань немає, він проходить як свідок.


Комментарии читателей