Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Вітання з Днем Конституції від Костянтина Бриля
Поделиться

Вітання з Днем Конституції від Костянтина Бриля

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас
з визначним державним святом —
Днем Конституції України!

Рівно 20 років тому Основний Закон України закріпив суверенну волю нашого народу до побудови соціальної, правової та демократичної держави. Нині він лишається фундаментом для подальшого розвитку нашої країни. Лише об’єднавшись навколо головних принципів Конституції, Україна та Запорізький край зможуть сформувати вільне, справедливе та рівноправне суспільство, а також потужну та заможну державу!

Конституція починається з кожного із нас. Ми маємо не тільки знати, але й виконувати та поважати головний Закон держави. Це не просто права, а і обов’язки справжніх патріотів відносно себе та ближніх. За всі роки незалежності України саме Конституція була основною платформою, що дозволила всім нам рухатись в напрямку європейських принципів та цінностей. Переконаний, що Запорізький край не зупиниться на досягнутому. Адже ми маємо для цього всі передумови – працьовитих і талановитих людей, природні багатства, славні традиції.

Тож від щирого серця бажаю всім запоріжцям наснаги та високих досягнень на благо кожної родини і рідного краю. Здоров’я, щастя і благополуччя!

Голова Запорізької обласної державної адміністрації
Костянтин БРИЛЬ


Комментарии читателей