Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
На центральном телеканале показывают фильм об авиакатастрофе мелитопольского Ил-76
Поделиться

В этим минуты на UΛ:Перший начинается премьера фильма «Дихай» об авиакатастрофе двухгодичной давности в небе над Луганском. Тогда боевики сбили Ил-76 на борту которого было 40 десантников 25-й отдельной Днепропетровской воздушно-десантной бригады и 9 членов экипажа 25-й Мелитопольской бригады транспортной авиации. Все, кто был в самолете, погибли …

На центральном телеканале показывают фильм об авиакатастрофе мелитопольского Ил-76

Фильм «Дихай» входит в цикл «Неоголошена війна» и снят режиссером Снежаной Потапчук и оператором Светланой Коваль. Санудреком к документальной ленте служит песня «Ангелы», написанная этно-рок группой «ТаРута». А в кадре будут родные и близкие военнослужащие, чья жизнь оборвалась в небе над Луганском 14 июня 2014 года.

— Знімати цей фільм ми не планували, — рассказала режиссер Снежана Потапчук. — У грудні 2015 року в Павлограді почався суд стосовного збитого літака, і ми вирішили, що будемо відслідковувати всі судові засідання, з упертістю хронікера фіксуватимемо кожне слово. Я не передбачала, що ми побачимо на цих засіданнях, але вже у перший день помітила ніби два світи. Один – докопування до правди, а другий – біль родин загиблих у процесі цього докопування вже протягом 13-ти засідань. Я побачила очі близьких, і це наштовхнуло мене на створення стрічки «Дихай». Цей фільм – не про хронологію подій, а про внутрішній світ, про почуття родин, які втратили своїх близьких. Чому «Дихай»? Бо ті, хто втратив у цій трагедії рідних, живуть ніби у стані видиху, хоч уже й минуло два роки- Ніби й хочеться вдихнути на повні груди, а так не виходить. Ці люди живуть у стані втрати, горя і щойно лиш добирають повітря, щоб існувати.

Повтор ленты пройдет на канале 14 июня в 20:20.

Источник: UΛ:Перший.


Комментарии читателей