Індустріалка - новини Запоріжжя

Возрождение Хортицы
Запоріжці можуть віддати свої голоси за Хортицю, яка бере участь у престижній туристичній премії
Поделиться

Національний заповідник “Хортиця” серед номінантів головної туристичної премії України

В Україні визначають переможців головної туристичної премії країни “Ukraine Tourism Awards 2021”. Її організовує Київська Туристична Асоціація та громадська спілка Visit Ukraine за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів.

Як зазначають організатори, всі номінації спрямовані на підтримку та розвиток різноманітних напрямків туризму.

Цього року в 14 номінаціях буде відзначено кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування, а також приділяли особливу увагу інклюзивному туризму.

У номінації “Доступний туризм. Безбар`єрна культура” представлений і Національний заповідник “Хортиця”.

Як раніше писала “Индустриалка”, 2021 рік став роком старту перетворень на острові Хортиця. Розпочався національний проєкт відродження острову, партнером якого виступає Група Метінвест. До цього року заповідний острів Хортиця був роками у занепаді. Створено сучасну концепцію розвитку острова, згідно якої триває відродження. Острів Хортиця став яскравим прикладом впровадження філософії бєзбар’єрності: для маломобільних груп населення тут розробили зручну для пересування інфраструктуру. Вперше створили айдентику острову. А оновлені локації насичені новими сенсами та атракціями.

Справжньою «родзинкою» оглядового майданчика на оновленому пагорбі Єдності біля музею історії запорозького козацтва на Хортиці став артоб’єкт «Коло Єдності». Реконструкція самого музею ще триває.

Голосування за номінантів премії “Ukraine Tourism Awards 2021” відкрито до 15 грудня до 23.59. Віддати свій голос за Національний заповідник “Хортиця” запоріжці можуть тут.

— Друзі, ми беремо участь у конкурсі Ukraine Tourism Awards. Ми багато зробили, щоб Хортиця ставла гарнішою, кращою та доступнішою, Тому закликаємо хутчіш голосувати за наш з вами Заповідник, адже у нас є всього п’ять днів! — зазначають співробітники Національного заповідника “Хортиця” на сторінці в Facebook. — Треба зареєструватись, вибрати номінацію ДОСТУПНИЙ ТУРИЗМ. БЕЗБАР’ЄРНА КУЛЬТУРА та проголосувати за Національний заповідник «Хортиця». Залучайте до голосування друзів та родичів!

Переможців оголосять 17 грудня під час гала-шоу, яке відбудеться у

InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей. Кожен переможець отримає серце «Ukraine Tourism Awards», як знак вдячності та поваги.

 Читайте також:Коло Єдності та пагорб Єдності стали найулюбленішими фотозонами для туристів на Хортиці


Комментарии читателей