Індустріалка - новини Запоріжжя

Возрождение Хортицы, Головні, Запоріжжя, Фоторепортаж
У Запоріжжі на Хортиці відкрилося святкове новорічне містечко - фото
Поделиться

На площі «Козацьке коло» на Хортиці відкрилося новорічне містечко

Дерева у гірляндах, святкові арки та фігурки тварин, що світяться, милі гномики, незвичайна величезна сніжинка, красуня-ялинка та справжня резиденція святого Миколая. Новорічне містечко, яке вперше відкрилося на Хортиці, виглядає просто казково.

новорічне містечко

Воно розміщується на оновленій у рамках президентської програми «Велике будівництво» площі «Козацьке коло».

У день відкриття святкового містечка тут влаштували свято для дітей з інтернатних закладів міста.

новорічне містечко

Партнером створення новорічної локації виступив комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест.

— Ми з вами побували на відкритті чарівного містечка, яке збудовано на місці «Козацького кола». Це результат плідної праці міської та обласної влади і відповідального бізнесу — комбінату «Запоріжсталь» групи Метінвест, — зазначив директор з інжинірингу ПАТ «Запоріжсталь» Микола Петряков. — Це насправді чарівно. Ми всі бачили, як реагують на наше містечко діти, як вони посміхаються. І надалі ми будемо максимально прикладати зусиль, щоб створювати такі локації, будемо продовжувати розвивати Хортицю. Запрошую всіх містян і гостей міста приїхати сюди та відзначити новорічні свята на Хортиці, на «Козацькому колі», біля резиденції святого Миколая.

новорічне містечко

На відкриття новорічного містечка приїхали представники обласної та міської влади.

— Рік тому тут нічого не було крім занедбаної галявини. Але обласна, міська влада та соціально відповідальний бізнес, який представляє комбінат «Запоріжсталь», об’єднали зусилля і створили місце, де і дорослим і маленьким запоріжцям буде гарно, — сказав голова Запорізької ОДА Олександр Старух.

новорічне містечко

— Хочу вам побажати, щоб в ці новорічні свята ваші мрії здійснились, щоб ваш кожний день був казковим. Сподіваюся, вам сподобалося це новорічне містечко і ви весело проведете тут свій час, — сказав, звертаючись до дітей, заступник міського голови Анатолій Васюк.

новорічне містечко

Діти із задоволенням фотографувалися біля фігур, що світилися, грали біля ялинки разом з козаком Миколою, козачкою Оксаною та святим Миколаєм, з яким вони поділилися своїми найзаповітнішими бажаннями. А на завершення свята отримали солодкі подарунки.

новорічне містечко

— Мені сподобалася новорічна ялинка. Вона дуже велика, красива та піднімає настрій. У святого Миколая я попросив здоров’я своїм батькам. Сподіваюся, що моє бажання здійсниться, – поділився 10-річний Рома Ковтун.

новорічне містечко

— Дуже красиво тут, мені дуже сподобалося, особливо фігури, що світяться. Атмосфера святкова! У такому місці хочеться вірити в чудеса і в те, що збуваються бажання. А бажання в мене лише одне: поїхати додому, більше нічого не потрібно, — розповіла Катя Смагіна.

новорічне містечко

Новорічне містечко на «Козацькому колі» працюватиме до 16 січня.

У вихідні, з 12.00 до 18.00 у ньому проходитиме розважальна програма. Тут показуватимуть мультфільми, виступатимуть творчі колективи, працюватимуть майстер-класи для дітей. Усі бажаючі зможуть поласувати різноманітними смаколиками на організованому фудкорті.

новорічне містечко

Як повідомляла «Индустриалка», для зручності гостей до новорічного містечка на Хортиці пустять додатковий транспорт. Розширять не лише роботу тролейбуса, а й пустять додатковий автобус.

новорічне містечко

Читайте також: У запорізькому Кінному театрі відзначать День святого Миколая по-козацьки

Фото Олександра Прилепи

 

 

 Комментарии читателей