Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя
Як виглядає село на кордоні із Запорізькою областю після російського обстрілу - відео
Поделиться

Росіяни обстріляли село на кордоні із Запорізькою областю

Окупанти завдали численних ударів по селищу міського типу Велика Новосілка в Донецькій області. Воно знаходиться на кордоні із Запорізькою областю.

Після ворожих атак населений пункт виглядає, ніби з фільму жахів. Відео, зняте у населеному пункті, показали на сторінці Запорізької окремої бригади територіальної оборони.

«Невеличка відеоекскурсія по селищу міського типу Велика Новосілка в Донецькій області. Тепер воно майже все виглядає так, як на відео. Навіть гірше. Після нашої перемоги селище буде відновлено та засяє новими барвами», — підписали відео захисники.

Зазначимо, що на Запорізькому напрямку суттєвих змін не відбулося. Противник продовжує обстріли підрозділів наших військ.

За останні дні у боях підрозділи Сил знищили декілька одиниць бронетехніки та особовий склад окупаційних військ рашистів. Наші підрозділи продовжують закріплюватися на нових позиціях та тіснити окупаційні війська у південному напрямку. Знищуються також окремі розвідувальні бойові групи ворога, якими він намагається знайти слабкі місця в нашій обороні.

Читайте також: Яка ситуація у громаді Запорізької області, що розташована біля лінії фронту

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей