Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Происшествия
В Запорожской области банда выдавала себя за работников СБУ
Поделиться

Преступная группировка занималась вымогательством у частных предпринимателей

В Мелитополе ранее судимый мужчина, который является председателем одной из местных общественных организаций, создал преступную банду. В нее входили два уголовника и бывший сотрудник МВД.

Вчетвером они терроризировали частных предпринимателей, создавали им проблемы, а потом представлялись сотрудниками СБУ и предлагали решить конфликты за деньги. В случае, если они получали отказ, то угрожали физической расправой и мешали ведению бизнеса.

Во время передачи очередной «выплаты» в размере 8 тысяч долл. преступников задержали.

Ранее сотрудники СБУ сняли на видео как один из предпринимателей передавал злоумышленникам 65 тыс. долларов.

СБУ затримала учасників угруповання, які видавали себе за співробітників Служби Співробітники Управління Служби безпеки України в Запорізькій області викрили організоване злочинне угруповання, учасники якого під виглядом представників СБУ займалися вимаганням у приватних підприємців регіону.Правоохоронці встановили, що раніше судимий місцевий житель, який є головою однієї з громадських організацій, створив банду з двох кримінальників та колишнього працівника органів МВС. Зловмисники створювали штучні конфліктні ситуації після яких, представляючись співробітниками СБУ, вимагали від потерпілих гроші за «вирішення» інциденту. У разі відмови сплати «відшкодування», учасники угруповання погрожували створити перешкоди у підприємницькій діяльності та фізичною розправою.Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання з місцевого підприємця вісімдесяти тисяч доларів США.Правоохоронці затримала двох зловмисників на одній з центральних вулиць Мелітополя під час отримання чергового «траншу» в розмірі вісім тисяч американських доларів. Раніше співробітники СБ України задокументували отримання рекетирами шістдесяти п’яти тисяч доларів США.Під час проведення обшуків за місцем проживання учасників угруповання вилучено автоматичну зброю та набої до неї.Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України тривають слідчо-оперативні дії щодо розшуку двох інших зловмисників.Операція з викриття організованого злочинного угруповання проводилась спільно з прокуратурою та спецпідрозділом поліції КОРД.

Опубліковано Сергієм Левченком 7 червня 2018 р.

Во время проведения обысков дома у преступников изъяли автоматическое оружие и боеприпасы. Сейчас решается вопрос о мере пресечения для подозреваемых. Всех участников преступной группировки обвиняют в вымогательстве.

Продолжается следствие, сообщил на своей странице в Facebook руководитель пресс-центра УСБУ в Запорожской области Сергей Левченко.

Читайте также: В Запорожской области мужчина отдал 70 тыс. долларов под страхом смерти


Комментарии читателей