Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, Культура, Фоторепортаж
Харизматичный виртуоз представит в Запорожье просто волшебную программу - фото
Поделиться

В Запорожье выступит скрипач-виртуоз Святослав Кондратив

Святослав Кондратив очень любит запорожскую публику, поэтому гастрольный график каждого своего всеукраинского тура музыкант обязательно включает наш город.

Кондратив Киев

Стильный и харизматичный, он покоряет своим обаянием, виртуозностью и талантом с первых минут!

Святослав известен прежде всего своими замечательными авторскими композициями. Но в его репертуаре находится местечко и для произведений других композиторов, в том числе и мелодиям из легендарных кинолент.

Кондратив Киев

На этот раз, как рассказала «Индустриалке» концертный директор музыканта Людмила Шорошева, настоящий маг сцены, самый романтичный скрипач Украины Святослав Кондратив подготовил просто волшебную программу.

Кондратив Киев

Он исполнит известные и любимые многими композиции, а также музыку легендарного Эннио Морриконе в обрамлении авторских композиций.

Творчість Енніо Морріконе – одна з найулюбленіших і найвпізнаваніших у всьому світі. Адже самого Маестро називають одним з найвидатніших композиторів сучасності і найвідомішим композитором у світі кіно. Він написав музику до більш ніж 400 фільмів і телесеріалів, знятих в Італії, Іспанії, Франції, Німеччині, США, є володарем багатьох премій, серед яких премії «Оскар» і «Греммі». Маестро любив скрипку, і в багатьох своїх найпопулярніших композиціях саме їй приділяв головну роль.

Кондратив Святослав

Как признается невероятно харизматичный Святослав Кондратив, на создание концертной программы «Музика Енніо Морріконе» его вдохновили поклонники.

Кондратив Святослав

Вони полюбили мелодію «Chi Mai» з к/ф «Професіонал» в моєму виконанні, а потім тепло підтримали композицію «Memory», яку я присвятив  Енніо Морріконе. 28 серпня в Києві відбулася прем’єра програми, присвяченої творчості видатного композитора, в яку увійшли найвідоміші мелодії Енніо Морріконе і мої авторські композиції, — рассказал музыкант.

концерт Кондратива

 — Ця програма була презентована в Києві наприкінці літа на чудовому відкритому майданчику з виглядом на Андріївську церкву та мальовничі схили Дніпра та міста, — добавила Людмила Шорошева. — . А зараз ми її веземо у більш, ніж 20 міст України.

Разом з чудовими композиціями Енніо Моррріконе в оригінальному прочитанні Маестро прозвучать й давно улюблені авторські композиції, на які Святослав знімає кліпи у різноманітних кіточках світу в рамках проекту #СвітОчимаСкрипаля

В Запоріжжі Святослав Кондратів вперше буде виступати на головному концертному майданчику міста — палаці культури «Дніпроспецсталь».

Кондратив Святослав

І хоча  ми вже достатньо добре знаємо ваше місто, і сподіваємось, що і нас трохи знають)), все одно трохи хвилюємось. Дуже хочемо знову зустрітися з запорізьким щирим глядачем, відчути його енергетику та поділитися своєю, адже зараз позитивні емоції необхідні, як ніколи.

Кондратив Святослав

Концерт Святослава Кондратива запланирован на 15 октября.  Начало — в 19.00.

Только факты

  • Проект Святослава Кондратива # СвітОчимаСкрипаля известный удивительными музыкальными видео: композиции в исполнении Святослава звучали в самых разных уголках мира — Метеорах Греции, дюнах Сахары, норвежских фьордах, на Канарских островах, в Париже, Венеции, Барселоне и др.
  • Музыка Маэстро уже покорила сердца тысяч поклонников по всей Украине и за ее пределами.
  • Более 300 концертов, которые дал скрипач вместе со своим бэндом на ведущих концертных площадках страны, подтверждают высокий уровень и популярность музыканта.
  •  Святослава Кондратива по праву называют самым романтичным скрипачом Украины.

Читайте также: В Запорожье на концерте показали впечатляющее видео

Фото предоставила Людмила Шорошева


Комментарии читателей