Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Здоров'я, Україна
В Україні розробили спрощений механізм підтвердження вакцинації
Поделиться

В умовах воєнного стану українцям не потрібна декларація, аби потрапити до сімейного лікаря

В Україні в умовах воєнного стану буде діяти  спрощений механізм підтвердження відомостей про вакцинацію, яка була отримана до війни та алгоритм дій у разі відсутності даних про щеплення чи їх часткової втрати.

Це питання обговорили на  плановому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова. В ній також взяли участь представники Запорізької обласної військової адміністрації.

В Україні розробили спрощений механізм підтвердження вакцинації

Як зазначили на засіданні, наразі розроблені рекомендації для біженців і переселенців, як отримати дані про раніше отримані щеплення, щоб не розпочинати весь курс з самого початку.

Представники комісії ТЕБ НС обговорили заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації з керованих інфекцій в Україні. Місцеві адміністрації мають тримати на контролі проведення профілактичних щеплень, надолужувати пропущені щеплення всім, хто своєчасно не отримав планову вакцинацію проти кору, дифтерії та поліомієліту, та відновлення умов надання медичних послуг з імунізації населення.

В Україні розробили спрощений механізм підтвердження вакцинації

Під час засідання Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко наголосив, що до серпня включно є всі вакцини, які необхідні для проведення щеплення. В серпні очікуються поставки по деяких препаратах.   Тоді Україна буде  забезпечена вакцинами до кінця 2023 року.

Також під час засідання представники комісії наголосили, що в умовах воєнного стану українці можуть  отримати медичні послуги без укладеної декларації з тим чи іншим сімейним лікарем. Про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що До тимчасово окупованого Бердянська доставили необхідні дитячі ліки

Читайте також: Запорізька обласна дитяча лікарня отримала унікальний апарат для новонароджених малюків

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей