Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Українці відзначатимуть влітку нове державне свято
Поделиться

День Української Державності відзначатимуть щорічно 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України

В Україні запроваджено нове державне свято – День Української Державності. Відповідний Закон 31 травня на сесійному засіданні ухвалила Верховна Рада України. Про це повідомляє відділ комунікацій Запорізької обласної ради.

Законом включено до переліку святкових днів День Української Державності, що відтепер відзначатиметься щорічно 28 липня. Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, що про заснування нового свята оголосив у День Незалежності України – 24 серпня 2021 року – Президент України Володимир Зеленський. Він також підписав відповідний Указ.

Згідно з указом Президента, «відзначати День Української Державності щорічно 28 липня — у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого».

Нагадаємо, у Запоріжжі День захисту дітей зустрічають в умовах війни. На жаль, війна забрала життя 243 дітей, ще 446 дітей отримали поранення.

Крім того, одна дитина із Запорізької області перебуває в полоні окупантів. Це 16-річний Владислав Буряк. Батько хлопця — Олег Буряк, який очолює Запорізьку району державну адміністрацію. Сьогодні, 1 червня, Владислав перебуває у полоні 55-й день.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей