Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Культура, Україна
Український гурт "Kozak System" презентував пісню про захисників Маріуполя - відео
Поделиться

Моє серце — сталь, моя кров — Азов:  гурт «Kozak System» презентував нову пісню та кліп

 Гурт «Kozak System» нещодавно презентував пісню «Азов — Сталь» та кліп, присвячені захисникам «Маріуполія».  Про це музиканти розповіли на офіційній сторінці  у Facebook.

Український гурт "Kozak System" презентував пісню про захисників Маріуполя - відео

Автор пісні  трубач гурту Сергій Соловій.  Написав її буквально за пів години на наступний день після того, як «Kozak System» виступав у Львові на благодійному концерті.

-Ця пісня — з тих, що пишеться за пів години. В цей час серце зупиняється і з’являються гіркі сльози гордості, а мелодія і слова народжуються одночасно. Слава Захисникам Міста Марії! Героям Слава, — написано у соцмережі гурту.

Пісню музиканти записали у місті Шаргород Вінницької області. Там же вони зняли й кліп.

 — Символічно, що відбулося все саме 20 травня — у день народження гурту. Локацію також було обрано не випадково: у Шаргороді є унікальна хресна дорога — одна з західних практик богослужінь, в основі якого покладають спогади віруючих про шлях Ісуса Христа на Голгофу. Символічно, що саме на імпровізованій Голгофі і було відзняте відео “Азов — сталь”, присвячене захисникам Маріуполя. 83 дні оборони Маріуполя змінили перебіг повномасштабної війни РФ проти України. Захисники маріупольського заводу «Азовсталь» зламали плани противника із захоплення сходу України та відтягнули на себе величезні сили ворога, — кажуть учасники гурту «Kozak System».
Український гурт "Kozak System" презентував пісню про захисників Маріуполя - відео

Варто зазначити, що фронтмен гурту Іван Леньо  з початку повномасштабної війни рф проти України  вступив  добровольцем до лав  патрульної поліції Києва. Він розповів,  як проходили зйомки кліпу та, чому музикантам було важливо  донести  пісню «Азов — Сталь» до слухачів.

 — Кожен з нас пильно спостерігав за подіями, які відбувалися в Маріуполі і кожен з нас сподівався, що підмога якимсь чином зможе дістатися до захисників “Азовсталі”.  Але, на жаль, цього не сталося: хлопці і дівчата були вимушені здатися в полон задля того, щоб зберегти свої життя і в першу чергу вивезти поранених і тих, кому була життєво необхідна допомога. На тлі цих переживань у нашого Сергія виникли текст та мелодія майбутньої пісні і він у відеорежимі записав її і переслав нам, — розповіда Іван Леньо. — Оскільки ми, KOZAK SYSTEM, зараз знаходимося не разом, то вирішили відреагувати терміново: нам здалося, що з цього може виникнути справжній гімн полку “Азов”. Ми зібралися у містечку Шаргород і весь день провели у зйомках (власне, ми і записували цю пісню у Шаргороді у “польових умовах”). На той момент я дуже погано почувався: за цей час було багато переїздів і зокрема з передової, куди я в черговий раз відвозив хлопцям необхідні речі. Фактично ледь стояв на ногах і, можливо, саме це дозволило мені якомога правдивіше передати той біль, який вочевидь відчував кожен захисник Маріуполя, розуміючи, що підмоги напевно не буде і не виключено, що на них чекає вірна смерть. Передати ці емоції справді дуже непросто. Їх треба прожити. Ми вважаємо цих людей абсолютними героями, символом Незламності, символом віри у Перемогу, віри в Україну. Низький уклін кожному захиснику Маріуполя. Ми дуже сподіваємося, що буде знайдений механізм, який дозволить визволити їх з полону.

Український гурт "Kozak System" презентував пісню про захисників Маріуполя - відео

Український гурт "Kozak System" презентував пісню про захисників Маріуполя - відео

Читайте також: Гурт Kalush Orchestra виставив на аукціон кубок переможців «Євробачення» та легендарну рожеву панаму

Фото: скріни з кліпу «Азов — Сталь» та взяті зі сторінки гурту «Kozak System» у Facebook


Комментарии читателей