Индустриалка - новости Запорожья

Украина
Украина потеряет 1 млрд долларов из-за давления Еврокомиссии на нашу металлургию
Поделиться

Главная отрасль Украины — металлургия — теряет европейский рынок

Об этом заявил глава Радикальной партии Украины Олег Ляшко.

По его словам, это связано, прежде всего, с тем, что Еврокомиссия ввела повышенные пошлины на нашу металлопродукцию. Теперь дополнительно украинские металлурги должны оплатить 60 евро на тонне.

— Запровадження 60 євро на кожну тону — це фактично торгувати собі в збиток. Ніхто в збиток не торгуватиме, і це означає, що ми втрачаємо європейські ринки, — констатировал Олег Ляшко. — Я переконаний, що це помста за наші закони про заборону вивезення з України металобрухту і необробленого лісу-кругляку. Наші партнери з Європи хочуть, щоб Україна їхнім була сировинним придатком, а не високотехнологічною промисловою нацією.

По словам лидера Радикальной партии, потенциальные потери валютных поступлений от недружественного решение Еврокомиссии составят 1 млрд долларов. Это решение больно бьет по экономике Украины, национальной валюте, а значит по каждому украинцу.

— Влада зовсім не реагує на цей грабіж серед білого дня. А потім ходитимуть з простягнутою рукою по всьому світу замість того, щоб рішуче захищати національного виробника. Свою частку у світовій економіці треба вигризати зубами. Тому я вимагаю від уряду без вагань відстоювати інтереси України і українців! — подчеркнул Олег Ляшко. — Я вимагаю від уряду негайно почати консультації з Єврокомісією на предмет скасування цього рішення. Це захист національного виробника, і головне — захист робочих місць українців. Тому що якщо ми менше будемо продавати продукції, це означає, що працівники металургійних підприємств Запоріжжя, Маріуполя залишаться без роботи. А місцеві бюджети і державний бюджет — без податків.

Олег Ляшко пост в фб

Читайте также: Олег Ляшко в Запорожье назвал субсидии консервацией бедности и энергозависимости


Комментарии читателей