Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Украина
Сторонники сотрудничества с МВФ похожи на наркоманов — Ляшко
Поделиться

Народный депутат потребовал прекратить сотрудничество с МВФ

Народный депутат, лидер Радикальной партии Украины Олег Ляшко требует прекратить сотрудничество Украины с Международным валютным фондом (МВФ).

Об этом он написал на своей странице в Facebook.

«Влада продовжує затягувати зашморг на шиї людей – на вимогу МВФ хочуть ще більше підняти ціни на газ до 11 тисяч гривень за тисячу кубів, не підвищуючи зарплат і пенсій. І як людям далі жити, коли зарплати залишаються українські, а тарифи — європейські?», -написал Ляшко.

В связи с этим, чтоб прекратить дальнейшее обнищание украинцев, Ляшко считает необходимым прекратить сотрудничество с фондом. «

«Ті, хто кажуть, що це неможливо, схожі на наркоманів, які не можуть жити без дози, чи на алкашів, які не можуть відмовитися без стакана», — объяснил нардеп.

Он также рассказал, что вместо привлечения валютных кредитов необходимо изменить денежно-кредитную политику Национального банка Украины.

«Зокрема, давати національним виробникам доступні кредити під 3-5% річних, щоб бізнес розвивався. Також пропонуємо внести зміни до Конституції, щоб назавжди закріпити землю за фермерами. Земля повинна годувати тих, хто на ній працює. Потрібно вводити дотації на худобу, щоб відновити тваринництво, щоб у селі були корови і діти не забували смак якісного домашнього молока. Коли ми піднімемо село, піднімемо економіку, тоді ніякі кредити нам не будуть потрібні», — считает политик.

Читайте также: Селянам необходимы дотации на коров — Ляшко

 


Комментарии читателей