Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Рінат Ахметов: Пишаюсь тим, що наша "Азовсталь" стала оплотом спротиву в Маріуполі
Поделиться

Рінат Ахметов вірить, що російських військових буде покарано за всі злочини, скоєні в Україні та Маріуполі

Маріуполь завжди був і буде українським містом, і я пишаюся тим, що завод «Азовсталь» став оплотом спротиву. Про це бізнесмен Рінат Ахметов заявив в інтерв’ю швейцарській газеті Le Temps.

«Маріуполь був, є і буде українським. Наші захисники героїчно борються за кожен метр української землі. Я гордий тим, що оплот спротиву розташовується на заводі «Азовсталь». Вірю, що наші військові відстоять місто, а мирних жителів буде евакуйовано», — наголосив бізнесмен.

Рінат Ахметов назвав сьогоднішні події в Маріуполі «найглибшою трагедією», за яку Росія має понести відповідальність.

«Вірю в те, що російських військових буде покарано за всі злочини, скоєні в Україні та Маріуполі. Маріуполь – це найглибша трагедія та катастрофа, яку не можна пробачити», — заявив власник «Азовсталі».

Маріуполь завжди був, є, і буде українським містом. Пишаюсь тим, що наша «Азовсталь» стала серцем українського опору, — Рінат Ахметов.

Нагадаємо, як повідомляла «Індустріалка», Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського ухвалила рішення щодо часткового виведення з режиму гарячої консервації підрозділів комбінату «Запоріжсталь». На запорізькому металургійному комбінаті відновили виробництво та забезпечують роботою вимушених переселенців.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей