Індустріалка - новини Запоріжжя

Здоров'я, Україна
Понад 60 тисяч контейнерів для збору донорської крові Фонд Ріната Ахметова передасть МОЗ України
Поделиться

Закуплені Фондом контейнери сьогодні відправлять до лікарень та станцій переливання крові

В умовах війни Україна гостро потребує донорської крові. Вона дозволяє рятувати життя та здоров’я поранених. Тисячі наших співгромадян по всій країні щодня здають кров, але медичні установи все ще стикаються з нестачею обладнання для її обробки та зберігання.

Фонд Ріната Ахметова закупив Міністерству охорони здоров’я України 63 тисячі гемоконтейнерів і найближчими днями передасть їх міністерству. Це життєво важливе обладнання, яке служить не тільки для зберігання донорської крові, але й фільтрує її, видаляючи лейкоцити. Це збудники захворювань, та переливати пораненим та хворим людям нефільтровану кров небезпечно.

Вже сьогодні контейнери, закуплені Фондом, будуть відправлені до лікарень та станцій переливання крові. Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов. Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 млн осіб, з них 3,5 млн були врятовані на Донбасі.

Нагадаємо, 100 тисяч продуктових наборів отримають жінки з дітьми та пенсіонери, що проживають у Києві. Фонд Ріната Ахметова передасть Гуманітарному штабу столиці України 100 тисяч продуктових наборів виживання.


Комментарии читателей