Индустриалка - новости Запорожья

Украина
“Місто для людей”: Топ-5 будинків - боржників
Поделиться

Управління багатоквартирним будинком — процес непростий та багатозадачний

“Місто для людей” у Запоріжжі надає повний спектр послуг: від прибирання прибудинкової території — до технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Якість та оперативність надання послуг — такі пріоритети у роботі компанії. Одна з головних задач, яка сьогодні постає перед компанією — проведення поточного ремонту житлового фонду. Однак, ця задача не завжди виконується вчасно. І головна причина — дебіторська заборгованість.

Не секрет, що житловий фонд потребує проведення капітальних ремонтів інженерних мереж і конструктивних елементів. Такі роботи у багатоквартирному будинку мають виконуватись раз на 25 років. Однак, не лише в Запоріжжі, а й у інших містах України ця вимога виконується частково, або не виконувалась взагалі. Мешканці роками очікують проведення робіт, поки будинки продовжують безнадійно руйнуватися. Вирішити нагальні питання будинку можна шляхом проведення поточних ремонтів, які є однією зі статей послуги управління.

Однак, навіть якщо ви сумлінно сплачуєте за послугу, проведення необхідних робіт може зайняти час. Багатоквартирний будинок — спільне майно кожного мешканця, а отже кожен має виконувати свої зобов’язання по сплаті вчасно. Якщо за часів “ЖЕКів” заборгованість будинків покривалась дотаціями з міського бюджету, то керуючі компанії не мають таких можливостей. Заборгованість на багатоквартирних будинках призводить до затримок у проведенні поточних ремонтів, не дозволяє виконувати їх у потрібних об’ємах. В гірших випадках – призводить до заборгованості компанії перед постачальником електроенергії. Як наслідок, будинок може залишитись без освітлення місць загального користування, без надійної роботи ліфтів, а також з непрацюючими насосами підкачування води.

На жаль, якщо ви сумлінно сплачували за послугу, це не означає, що ваш будинок не є боржником. Як приклад, ТОП-5 будинків із найбільшою заборгованістю за послугу управління станом на 1 лютого 2020 року:

  1. вул. Нагнібеди, 15    — 417 584 грн. 82 коп.
  2. вул. Воронезька, 30  — 331 699 грн. 93 коп.
  3. вул. Фортечна, 45     — 303 009 грн. 08 коп.
  4. вул. Професора Толока, 18 А — 299 732 грн. 27 коп.
  5. вул. Сергія Синенка, 65 А — 299 561 грн. 39 коп.

На сьогоднішній день загальна дебіторська заборгованість за багатоквартирними будинками міста Запоріжжя перед керуючою компанією складає  67 млн. 185 тис. грн.

Щоб кожен клієнт мав інформацію щодо сплат у будинку і  розумів, з якої причини є затримки у проведенні робіт з поточного ремонту, на офіційному сайті керуючої компанії систематично оновлюється інформація щодо дебіторської заборгованості.

Крім того, відповідну інформацію можна отримати в офісі керуючої компанії або звернутися у повідомленні на офіційну сторінку “Місто для людей” у соціальній мережі Facebook.

Інформаційна довідка

«Місто для людей» — найбільша керуюча компанія України, яка була створена на основі досвіду європейських управлінців. Зараз МДЛ щодня обслуговує понад 200 000 клієнтів і керує понад 9 мільйонами квадратних метрів житлової площі. Компанія є лідером ринку ЖКГ послуг. Більше інформації за посиланням: https://mdl.com.ua


Комментарии читателей