Індустріалка - новини Запоріжжя

Україна
Медпрацівники Запоріжжя та області отримали благодійну допомогу від мережі «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19
Поделиться

60 тис. медичних масок, 900 захисних окулярів та 4250 захисних комбінезонів було передано мережею «Епіцентр» закладам охорони здоров’я міста Запоріжжя та Запорізької області для боротьби із коронавірусом 5 травня 2020 року

Зокрема, лікарі м. Запоріжжя отримали 27 тис. медичних масок, 400 захисних окулярів та 2 тис. захисних комбінезонів.

За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».

Допомогу приймали Запорізька обласна клінічна лікарня та міська лікарня № 6, з яких відбудеться розподілення засобів по інших медзакладах.

Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України.

«Для нас було і є у пріоритеті захист наших лікарів, які щоденно знаходяться у контакті з хворими та рятують чужі життя, ризикуючи власним здоров’ям. Сьогодні ми отримали гуманітарну допомогу від компанії «Епіцентр К». Важливо, що запорізькі компанії та підприємства не залишаються осторонь нагальних потреб та допомагають запорізьким лікарням та медикам. Засоби захисту для медиків допоможуть їм захиститися від вірусу та безпечно надавати допомогу тим, хто її потребує. Дякую запорізьким підприємствам, які надають своєчасну та таку необхідну допомогу. На сьогодні свої зусилля об’єднали представники влади, бізнесу, благодійники та волонтери, все більше людей долучаються до допомоги. Лише разом ми зможемо подолати сучасні виклики пандемії, які стали перед нами та перед світом», — наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров.

Зі свого боку, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Дмитро Байдюк зауважив, що компанією проведено консультації з МОЗ та отримано чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечення засобами захисту лікарів.

«Епіцентр піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. У рамках програми допомоги літаком «Мрія» компанія привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.


Комментарии читателей