Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
Фонд Бориса Колеснікова відкрив першу в Україні медичну аудиторію віртуальної реальності
Поделиться

Фонд Бориса Колеснікова відкрив в Інституті біології і медицини Київського національного університету ім. Т. Шевченка медичну аудиторію віртуальної реальності

Урочистий захід відвідали викладачі та студенти вишу, представники профільних міністерств та відомств.

Перша в Україні аудиторія віртуальної реальності буде використовуватися для занять з анатомії. Студенти матимуть можливість поєднувати лекції та практичні уроки із застосуванням VR-систем комплексом технічних засобів, які занурять їх віртуальне середовище. Таким чином, юні медики вивчатимуть будову і властивості органів людини, перебуваючи всередині них.

Перша в Україні аудиторія віртуальної реальності буде використовуватися для занять з анатомії

Благодійники забезпечили аудиторію окулярами віртуальної реальності Huawei і Oculus Rift S, смартфонами, навушниками Google, комп’ютерами, інтерактивними панелями, мережевим обладнанням і сервером загальною вартістю 820 тис. грн. Новий навчальний клас не тільки оптимізує діяльність викладачів та студентів, а й удосконалить вітчизняну систему освіти.

«Упевнений, що поступово метод навчання із застосуванням технологій віртуальної реальності стане основним інструментом в освіті українських школярів та студентів, додатковою можливістю використання нових технологій та підвищення інтересу до навчальних предметів. Мій Фонд слідкує за трендами і тенденціями в світі технологій і підтримує найсміливіші ініціативи. Сьогодні ми зробили подарунок у вигляді сучасної дорогої аудиторії провідному університету України, а найближчим часом передамо медичні багатофункціональні тренажери, симулятори, імітатори і навчальні манекени вартістю 1,6 млн грн для занять з анатомії. Наша мета – дати можливість талановитій українській молоді розвинути свої професійні якості, доторкнутися до сучасних технологій та створити всі умови для її становлення і розвитку в рідній країні», – розповідає Борис Колесніков, Президент благодійного Фонду.

Перша в Україні аудиторія віртуальної реальності буде використовуватися для занять з анатомії

Керівництво вишу також підкреслює актуальність створення сучасної IT-лабораторії для виховання нового прогресивного покоління медичних фахівців. «Дякуємо Фонду Бориса Колеснікова за матеріальну підтримку нашої ідеї створення аудиторії віртуальної реальності. У ній вже пройшли перші заняття. І наші студенти, і викладачі залишилися в захваті від можливості наочного вивчення десятків медичних дисциплін з імітацією проведення тисяч операцій кожним студентом індивідуально. Крок за кроком ми рухаємося від високих технологій у навчанні до вершин професіоналізму в майбутньому», говорить Леонід Губерський, ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Нагадаємо, благодійний Фонд Бориса Колеснікова 11 років надає всебічну підтримку старшокласникам і студентам; реалізує освітні молодіжні конкурси з поїздками переможців на провідні світові форуми; оснащує сучасним обладнанням вітчизняні виші; організовує участь талановитих хлопців та дівчат у міжнародних спортивних турнірах і олімпіадах. Завдяки внеску у вітчизняну науку та освіту, Фонд Бориса Колеснікова є триразовим переможцем Національного рейтингу благодійників в сегменті організацій з бюджетом від 10 до 100 млн грн.

Перша в Україні аудиторія віртуальної реальності буде використовуватися для занять з анатомії

Читайте также: В двух шагах от поездки в Лондон: студенты соревнуются в конкурсе «Авиатор 2020»


Комментарии читателей