Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Украина
Новую песню Вакарчуку навеяли события на Востоке Украины
Поделиться

Сегодня состоялась презентация новой песни «Мить», которую ее автор Святослав Вакарчук назвал особенной. Музыкант отметил, что история появления этой композиции для него значит не меньше, чем она сама.

Новую песню Вакарчуку навеяли события на Востоке Украины

— Лютий 2015 року… Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих, — так описывает эту историю Святослав Вакарчук на официальной странице группы «Океан Эльзы» на Facebook. — А за кожною цифрою — чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні…, про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись, поки не написав пісню…

Написав дуже емоційно за декілька хвилин. Взяв гітару і разом з мелодією почали з’являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова. За винятком маленької, але важливої «миті», яка не відпускала мене. За винятком останнього рядка пісні. Я відчував, що висловив не все…

Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку… І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив!

Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час. Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом.

Фото со страницы https://www.facebook.com/okeanelzyofficial/, видео — https://www.youtube.com.


Комментарии читателей