Индустриалка - новости Запорожья

Украина
ІНДУСТРІАЛБАНК завершив перехід на дворівневу систему управління
Поделиться

ІНДУСТРІАЛБАНК завершив перехід на дворівневу систему управління— ІНДУСТРІАЛБАНК відомий у нашому місті вже тривалий час  і відіграє значну роль в економіці всього регіону. Варто відзначити, що цей Банк користується довірою громадян і компаній далеко за межами Запорізької області — його мережа охоплює понад 30 міст України, а послугами користуються близько 280 тисяч клієнтів по всій країні. У цьому році Банк завершив перехід на дворівневу систему управління, яка дозволяє оптимізувати бізнес-процеси та підвищити ефективність роботи. Дізнатися про те, як сьогодні розвивається Банк, що він готовий запропонувати клієнтам та які плани ставить перед собою на найближчий час, ми вирішили, звернувшись до Григорія Самардака, Першого заступника Голови Правління АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК».
— Григорію Вікторовичу, як сьогодні працює Банк?
— Банк успішно працює на ринку фінансових послуг вже більше 22 років. За ці роки ми стали надійним фінансовим партнером для багатьох бюджетоутворюючих підприємств України, серед яких: Запоріжсталь, Азовкабель, Кременчуцький колісний завод, сумська «Керамейя», столичний «Атем» та інші великі підприємства, перерахування яких займе не одну смугу вашого видання. Всього , станом на 1 грудня поточного року, клієнтська база Банку перевищує 6,7 тис. юридичних осіб  і налічує понад 270 тис. фізичних осіб. І ми дуже дорожимо довірою наших клієнтів. Банк продовжує вести зважену кредитну політику і скрупульозно підходить до оцінки всіх проектів, в яких бере участь.
— Як відомо, цей рік ознаменувався реструктуризацією банку.
— Так, дійсно в 2012 році Банк успішно завершив процес переходу на дворівневу систему управління, яка дозволяє оптимізувати процеси взаємодії між пунктами продажу та підрозділами Банку, що, безумовно, відображається на якості обслуговування наших клієнтів. Ми робимо все, щоб наші клієнти отримували не тільки своєчасне виконання всіх узятих зобов'язань з боку Банку, а й також і  якісний сервіс.
— Виконання зобов'язань перед клієнтами — це одне, але ж Банк є  частиною суспільства, частиною економіки нашої країни, як будується робота в даному напрямку?
— Ми розуміємо ту роль, яку відіграє кожне велике підприємство в нашій країні, адже ми співпрацюємо з найбільшими компаніями України. ІНДУСТРІАЛБАНК своєчасно і в повному обсязі сплачує всі податки. І в цьому році Банк був відзначений Асоціацією платників податків України, як сумлінний платник податків. У 2011 році тільки в бюджет Банк перерахував понад 23 млн. гривень, а тільки за 10 місяців поточного року обсяг перерахованих до бюджету коштів перевищив 24,5 млн. гривень. Ми розуміємо свою відповідальність перед суспільством, тому реалізуємо цілу низку програм, спрямованих на підтримку дітей, обдарованої молоді, ветеранів, медичних установ тощо. ІНДУСТРІАЛБАНК підтримує Глобальний Договір ООН, будучи повноправним членом цієї ініціативи.

ІНДУСТРІАЛБАНК завершив перехід на дворівневу систему управління
— Банк працює прибутково?
— Так. Тут я з гордістю можу сказати, що ми успішно пройшли кризу 2008-2009 років, виконуючи всі зобов'язання перед нашими клієнтами. І робота Банку є стабільно прибутковою. За підсумками минулого року ІНДУСТРІАЛБАНК отримав 16,7 млн. грн. чистого прибутку. За 2012 рік заплановано отримати також близько 17 млн. грн. прибутку. У планах на наступний рік – збільшення  обсягу чистого прибутку на 50% до 25 млн. грн.
—  Які у вас плани на наступний рік?
— Ви задали дуже об’ємне питання. У планах на наступний рік —  впровадження новітньої системи дистанційного обслуговування «Інтернет-банкінг», яка б задовольнила фінансові потреби найбільш вимогливого клієнта. Ми також плануємо подальший розвиток карткового напрямку, у тому числі —  кредитування для власників платіжних карток Банку. У планах — активний розвиток роботи з приватними підприємцями. Вже в 2013 році ми зможемо запропонувати малому бізнесу не тільки розрахунково-касове обслуговування, але й спеціальні умови по обслуговуванню кредитних карток, а також ряд кредитних рішень.
-Банк активно працює в сегменті торгівлі золотом?
-Так. Окремим напрямом у нас виділена робота з золотом. Вже сьогодні Банк входить до ТОП-10 банків країни з продажу золотих злитків. Ми пропонуємо не тільки продаж зливків, але і депозити в золоті, як з фізичною поставкою, так і без неї. У перспективах — розвиток кредитування під заставу депозитів у золоті.
— Я правильно розумію, Банк освоює не тільки нові напрямки, але й удосконалює якість обслуговування?
— Абсолютно вірно. Значна увага Банку приділяється розвитку взаємовідносин з клієнтами. Так, в цьому напрямку в минулому році було завершено проект щодо створення єдиної інформаційної бази клієнтів Банку. У 2013р. планується активно продовжувати роботу в цьому напрямку. Так, вже почалося впровадження високопродуктивної системи обслуговування клієнтів. Реалізація цього проекту дозволить значно скоротити час і надасть підрозділам фронт-офісу в режимі реального часу значний обсяг інформації, необхідний для якісного обслуговування клієнта. В  результаті проведених заходів з розвитку Банку приріст валюти балансу за 2013р. планується отримати на рівні 10%, що відповідає прогнозному зростанню ВВП України, а це 4,5%, з урахуванням запланованого рівня інфляції, а саме 5,9%.
Що Ви хотіли б побажати нашим читачам напередодні Нового року?
-Я хочу побажати всім радісних свят, щоб у ваших родинах всі були здорові, в ваших домівках — завжди було тепло і затишно, щоб ви були фінансово незалежні і впевнені в завтрашньому дні, посміхалися, любили та були кохані. А також — тільки позитивних змін у новому році!

Розмовляв Єгор Єрьоменко

Для Довідки: АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» (м. Запоріжжя) є середнім банком, заснований в 1990 році. Банк має ліцензію НБУ № 126 від 12.10.2011 р. Інформація — на правах реклами. Мережа Банку налічує 55 пунктів продажу в 29 містах України.


Комментарии читателей