Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Внаслідок ворожих обстрілів без світла залишились понад дві тисячі домівок на Оріхівщині
Поделиться

У Запорізькій області без енергопостачання залишаються майже 23 тисячі споживачів

Через ворожі обстріли в Запорізькій області постійно виникають проблеми з електропостачанням, які працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго» намагаються усувати.

Ситуація на сьогодні така. За добу «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 340 родин у місті Пологи та селі Пологи, що були знеструмлені кілька днів тому через пошкодження трансформаторних підстанцій російськими загарбниками.

Сьогодні на ранок внаслідок ворожих обстрілів виникли нові пошкодження електрообладнання Оріхівського районного відділення, були знеструмлені ще 2 090 домівок у трьох населених пунктах Оріхівщини

Також у Запоріжжі через пошкодження обладнання в одній з трансформаторних підстанцій, що сталося цієї ночі, наразі без енергоживлення 42 абоненти.

По решті території – Гуляйпільському та Василівському районним відділенням – ситуація не змінилася: через активні бойові дії й відсутність доступу до місць пошкодження мереж вчора аварійно-відновлювальні роботи не проводилися, нових відключень не зафіксовано.

Довідка «Індустріалки»

На ранок 30 червня без енергопостачання залишаються 22 909 споживачів у 80 населених пунктах Запорізької області:

  • Василівські електромережі – 4 980 абонентів;
  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;
  • Оріхівські електромережі – 6 059 абонентів;
  • Запорізькі міські електромережі – 42 абоненти.

Про це повідомили у  ПАТ «Запоріжжяобленерго».

«Індустріалка» писала, що минулої доби окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районах населених пунктів Гуляйполе, Оріхів, Преображенка, Кам’янське.

Також, як писала «Індустріалка», частина населення Запорізької області залишається через обстріли без газу. А через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень далеко не завжли є можливість проводити аварійно-відновлювальні роботи.

Читайте також: У курортному місті Запорізької області окупанти почали вимагати плату за комунальні послуги.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей