Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Политическая агитация
У Запоріжжі відбулась інтерактивна акція Партії Порядок
Поделиться

Унікальна фотозона та селфі з кандидатом:

У Запоріжжі на площі Маяковського біля Фонтану життя відбулася акція «Селфі з ПОРЯДКОМ. Голосуй за Партію Порядок!».

Відкрите спілкування з городянами – головний принцип роботи Партії Порядок. Зустрічі з запоріжцями у форматі відкритого простору – це можливість не лише особисто розповісти про партію, її програму, але й отримати зворотний зв’язок від запоріжців. В цьому переконані кандидати від Партії Порядок.

– Партія Порядок – це партія запоріжців. Тому нам дуже важливо у всіх рішеннях та ініціативах спиратися на думку городян. Тому ми за відкрите та чесне спілкування з людьми. Саме на таких зустрічах ми отримуємо накази виборців, які будемо виконувати при владі. Голосуйте за Партію Порядок, за відкритих та підзвітних представників у владі, – підкреслила кандидат у депутати Запорізької Міської ради від Партії Порядок Любов Черепаха.

Цього разу зустріч кандидатів з городянами відбулася просто неба на площі Маяковського, де місяць тому Партія Порядок представила своїх кандидатів.
Під час інтерактивної акції працювала унікальна «Інстазона 360°». Кожен мав можливість зробити селфі з ПОРЯДКОМ.
У форматі відкритого мікрофону кандидати від Партії Порядок презентували себе особисто та програму Порядку для міста.
– Під час виборчої кампанії ми провели десятки зустрічей із запоріжцями. Городяни підтримують у нас головному – місту потрібен порядок. Але, щоб його навести, необхідна воля та відповідальність. Переконаний, що наша політична сила об’єднала людей, що здатні багато працювати на результат. Голосуйте за Партію Порядок, і за підтримки запоріжців ми зробимо наше рідне місто більш комфортним та безпечним, – наголосив кандидат у депутати Запорізької міської ради від Партії Порядок Руслан Шевердін.
Під час місцевих виборів запоріжці будуть голосувати не лише за кандидатів, вони будуть обирати шлях для міста та області на п’ять років, як мінімум. Тому необхідно поставитися до вибору відповідально, переконаний кандидат у депутати Запорізької міської ради від Партії Порядок Теймур Мамедов.
– Я закликаю усіх запоріжців не залишатися байдужими та обов’язково прийти на виборчі дільниці 25 жовтня. Адже у цей день у кожного буде справжня влада у руках. Це реальна можливість змінити своє життя, життя своїх рідних, свого міста на краще. Приходьте на вибори, голосуйте за Партію Порядок, і разом ми переможемо безлад, – впевнений Теймур Мамедов.
До акції «Селфі з ПОРЯДКОМ. Голосуй за Партію порядок!» долучилися сотні городян. Запоріжці мали можливість дізнатися свого кандидата в обличчя, поспілкуватися і обговорити його програму дій, отримати об’єктивну інформацію і оцінити команду Партії Порядок, спираючись на особисте враження і думку. Все це можливість зробити свідомий вибір на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

Партія Порядок щиро дякує запоріжцям за підтримку та закликає усіх, хто прагне змін для міста, прийти на вибори та віддати голоси за нашу політичну силу.

Голосуй за Партію Порядок у всіх бюлетенях.

• №13 у бюлетені в Запорізьку обласну раду

• №10 у бюлетені в Запорізьку міську раду

• №3 у бюлетені в Запорізьку районну раду

Якщо хочеш врятувати себе та Запоріжжя, якщо прагнеш порядку та впевненості у завтрашньому дні, якщо прагнеш змін на краще, якщо прагнеш жити у безпечному, комфортному та сучасному місті та регіоні – голосуй за Партію Порядок!

Читайте також: Кандидати Партії Порядок розповіли, як запоріжцям проголосувати на виборахКомментарии читателей