Індустріалка - новини Запоріжжя

Корисності
Як включити Wi-Fi на ноутбуці?
Поделиться

У таких пристроях, як ноутбуки Acer Nitro 5 або в інших сучасних моделях, використовується бездротовий спосіб з’єднання з роутером — Wi-Fi

Для його ввімкнення достатньо вибрати за допомогою миші або тачпада символ антени в правому нижньому куті екрана та натиснути на нього. Але в ряді ситуацій такий спосіб підключення до всесвітньої мережі не спрацьовує. Існує кілька інших способів підключитися до інтернету через вай-фай.

Ввімкнення апаратними методами

В деяких старих пристроях є окрема кнопка ввімкнення, яка зазвичай розташована збоку. В сучасних моделях ноутбуків використовуються функціональні кнопки (F1-F12) для того, щоб увімкнути адаптер. Біля однієї з клавіш буде зображення антени.

Якщо вищевказані методи не допомогли, потрібно перевірити драйвер модуля за допомогою диспетчера пристроїв Windows. Серед вказаних варіантів вибирають той, який відповідає за підключення до інтернету (мережеві адаптери).

Якщо адаптер видно, то драйвер є і потрібно його просто увімкнути. Якщо адаптер не відображається, драйвер відсутній: його можна завантажити з інтернету і встановити. Коли драйвер працює, але відсутнє підключення, варто перевірити проблеми з роутером та усунути їх.

Запуск вай-фай на ноутбуці за допомогою програм

Навіть якщо вищезазначені способи не призвели до бажаного результату, не варто опускати руки. Налаштування модуля можна здійснити через командний рядок. Для цього потрібно:

  • натиснути Win+R;
  • набрати ncpa.pcl (зміна коннектроних параметрів);
  • знайти колонку, яка відповідає за бездротове підключення;
  • звернути увагу на колір графи (якщо він сірий, то елемент вимкнено);
  • запустити його та спробувати знову під’єднатися.

Як тільки модуль запрацює, ноутбук видасть всі доступні Wi-Fi-мережі. Достатньо ввести пароль, який знає лише власник, та натиснути кнопку «Підключитися». Щоб не вводити пароль до мережі постійно, варто поставити галочку у вікні «Підключатися автоматично». Таким чином, не треба поспішати нести ноутбук у ремонт: можна провести налаштування і самостійно.

 


Комментарии читателей