Індустріалка - новини Запоріжжя

Корисності
Важливі параметри, які варто враховувати, обираючи самокат
Поделиться

Ще вчора самокати були лише засобом для розваги дітлахів і молоді, а сьогодні – швидко набирають популярності

Це засіб пересування, що користується великим успіхом, як у підлітків, так і у дорослих. В умовах сучасного мегаполісу – це найкращий і найшвидший спосіб дістатися до метро, офісу, магазину, на ділову зустріч. Самокат має цілу низку переваг, не тільки перед пішохідною прогулянкою, але і перед велосипедом, не кажучи вже про автомобіль.

Переваги користування самокатом для пересування по місту

Сучасний самокат maraton – транспорт невеликих розмірів. Вони займають мало місця на проїжджій частині, набагато менше, ніж найменші електрокари та мотоцикли. А подекуди менше велосипедів. На самокаті можна спокійно проїхати найвужчими вуличками, площами, та об’їзними шляхами дістатися місця призначення. Особливо це актуально у центрі. До того ж самокат, на відміну від автомобіля, може під’їхати безпосередньо до вашого місця призначення. Можна легко орендувати самокат у декількох великих містах України. Це заощаджує час, не потрібно чекати на таксі або трамвай. Двоколісні друзі легко поміщаються в ліфті та передпокої квартири. Вони важать до 20 кг та заряджаються від простої розетки.

Такий транспорт є найбільш екологічним. Світові тренди вимагають стежити за екологічністю, адже викиди вихлопних газів автомобілів шкодять людям та клімату. Самокати можуть працювати на електриці, споживають мало енергії і не створюють шкідливих викидів. Вони можуть перевозити до двох людей протягом 2-3 годин або 60 км, що цілком вистачає для міста.

Прогулянка на самокаті – це приємно. Тут, як і у випадку з велосипедом, ви можете їздити парками та красивими місцями міста, насолоджуючись пейзажами та повітрям. Однак на відміну від велосипеда, на самокаті не потрібно докладати зусиль, щоб приводити транспортний засіб у рух. У випадку з електросамокатом це робить електродвигун.

На що звернути увагу, обираючи самокат для міста?

Перед тим як зробити вибір, визначте, які завдання вирішуватиме транспортний засіб. Пропонуємо порівняти основні характеристики, які допоможуть з вибором.

Важливі параметри:

  • Швидкість
  • Маневровість
  • Компактність
  • Фізичне навантаження
  • Вага
  • Відстань, яку потрібно подолати
  • Механізм складання

Обираючи пристрій для міста, оцінюйте частоту використання. Якщо це засіб пересування на кожен день, варто обрати конструкцію з надійною декою та можливістю управління від електрики. Проте якісні моделі без акумуляторів чудово переміщуються на рівній поверхні, потрібно лише вміло керувати технікою.


Комментарии читателей