Индустриалка - новости Запорожья

Полезности
У Запоріжжі відбудеться Кубок Хортиці з волейболу
Поделиться

Кубок Хортиці стане завершальним етапом до фіналу чемпіонату Європи

З 20 до 22 серпня Запоріжжя прийматиме Кубок Хортиці – міжнародний чоловічий турнір з волейболу. Господарем міжнародного турніру стане Палац Спорту «Юність». Участь у турнірі візьмуть чотири збірних команди з Сербії, Словенії, Болгарії та України.

Кубок Хортиці присвятили до Дня Незалежності України, а також як завершальний етап до фіналу чемпіонату Європи з волейболу, що відбудеться у вересні в таких країнах як Польща, Чехія, Естонія та Фінляндія. Наша збірна потрапила в групу до Польщі (м. Краків).

Протягом трьох днів турніру команди проведуть шість ігор, за результатами яких визначиться переможець Кубку Хортиці. За словами головного тренера Збірної України Угіса Крастіньша ігри у Запоріжжі стануть хорошими спарингами для підготовки до участі у континентальній першості.

Кубок Хортиці стане завершальним етапом до фіналу чемпіонату Європи

Слід зазначити, що згідно з європейським рейтингом чоловічих збірних команд, оновленим у липні 2021 року, Сербія посідає 1 сходинку, Болгарія – 10-ту, Словенія знаходиться на сьомому місці, а Україна – на 14-ому. Також Сербія є чинним чемпіоном Європи – 2019, Словенія – срібним призером. Болгарія посіла 6 місце на ЧЄ-2019.

Організаторами  турніру та партнерами Збірної України виступлять Міністерство молоді та спорту України, Федерація волейболу України, компанія «Епіцентр» та мережа спортивних магазинів INTERSPORT.

Читайте также: В Запорожье организуют уикенд на воде


Комментарии читателей