Индустриалка - новости Запорожья

Полезности
Реформа житлово-комунального господарства: взаємодія дає результат. Приклад керуючої компанії «Місто для людей»
Поделиться

Реформа житлово-комунального господарства відкрила перед українцями нові можливості для того, щоб на краще змінити свої будинки, стати відповідальними та повноправними господарями не лише приватизованого майна, а і самого будинку. Усвідомити, що власність не закінчується порогом квартири, вдалось далеко не всім запоріжцям. Однак є мешканці, які чітко розуміють потреби свого будинку й впевнено крокують на шляху усунення проблем, які накопичувались роками, а керуюча компанія їм у цьому допомагає.

Тетяна Кураченко – старша по будинку № 11 по вулиці Чумаченка. Після того як будинок за результатами конкурсу перейшов управителю, вона та більшість мешканців були незадоволені роботою компанії, якій передали в управління будинок, адже не побачили суттєвих змін.

– Ми неодноразово збирались, спілкувались з сусідами. Ми прагнули змін та розуміли, які роботи потрібні нашому будинку. Звичайно, спочатку ми переймалися тим, що, змінивши управителя, ми знов не побачимо бажаного, однак результат переходу до керуючої компанії «Місто для людей» перевершив очікування, – розповіла Тетяна Кураченко.

Мешканці провели загальнобудинкові збори, за результатами яких було прийнято рішення заключити індивідуальний договір з керуючою компанією «Місто для людей».

– Нам встановили тариф 5 грн. за м2. Одразу після заключення договору в нашому будинку було проведено повну заміну старих ламп у місцях загального користування на економічні LED-світильники. Однак це був лише початок. Після того як на рахунку будинку по статті поточного ремонту накопичились кошти, ми зв’язались з керуючою компанією і домовились про проведення робіт по заміні інженерних мереж, – зазначає старша по будинку.

Влітку 2019 року у будинку № 11 по вулиці Чумаченка фахівці керуючої компанії виконали заміну 88 м/п мереж трубопроводу гарячого водопостачання з частковою теплоізоляцією та 95 м/п трубопроводу холодного водопостачання.

– Траплялись випадки, коли необхідно було швидко реагувати. Наприклад, цього року в нашому будинку були проблеми з трубопроводом центрального опалення. Керуюча компанія спільно з концерном «МТМ» провела заміну вводу трубопроводу опалення на будинок, тож перебої з теплопостачанням нас вже не турбують, – зазначила Тетяна Кураченко.

Нещодавно у будинку були проведені антивандальні заходи – встановлено металеві двері та металеве оздоблення перегородок входів до підвального приміщення у чотирьох під’їздах.

– Незважаючи на те, що наші мешканці – дуже відповідальні і не пускають у під’їзди незнайомих, все ж були випадки проникнення у підвал, – розповідає Тетяна Кураченко. – Старі двері були ненадійні і потрібно було реагувати, адже у підвальному приміщенні – комунікації, лічильники. Ми дуже задоволені результатом проведених робіт, вдячні керуючій компанії, що вона вчасно та оперативно реагує на наші потреби. У нашому будинку достатньо високий рівень оплати, тож поки кошти накопичуються, ми вирішуємо, який крок буде наступним. Свідоме управління – це не лише коли компанія виконує всі забаганки. Свідоме управління – це коли мешканець і компанія діють як одна команда зі спільною метою – покращити умови проживання у багатоквартирному будинку. На сьогоднішній день нам це вдається.

Прес-служба ТОВ «Місто для людей Запоріжжя»


Комментарии читателей