Індустріалка - новини Запоріжжя

Корисності
Подарунок до дня народження - картина на замовлення
Поделиться

Обираючи подарунок для іменинника, багато запрошених поняття не мають, який презент піднести винуватцю урочистості

Цьому є низка пояснень. Це часто трапляється, якщо іменинник та гості знайомі не надто близько, не знають, чим захоплюється герой вечірки. У такому разі підібрати подарунок буває справді вкрай складно.

У яких випадках варто дарувати на полотні портрет?

Передбачені універсальні презенти, та офіційні дари. Їх можна вручати як колегам по роботі, керівникові, або людині, з якою ви не надто добре знайомі. Відповідно подібні подарунки є офіційними, і не мають на увазі вручення або покупки надто дорогих речей, одягу, парфумів та засобів індивідуального використання.

Хорошим варіантом для подарунка родичу або колезі по роботі стануть портрети на полотні, які можна замовити на сайті https://art-holst.com.ua/personal-photo-uk/. Якщо раніше для цього потрібно було запрошувати художника, і кілька днів позувати, то зараз ситуація повністю змінилася. Завдяки появі сучасних технологій, портрет створюється на основі звичайної фотографії. У разі потреби усуваються різні недоліки у зовнішності.

Переваги портретів на полотні

У портретів на полотні є ряд переваг:

  • Демократична ціна. Це пов’язано з тим, що оплачується не лише готовий результат, але з час, який художник витрачає на виконання замовлення.
  • Довговічність та стійкість. Такі полотна можна з легкістю вішати на стіну, що знаходиться під прямим сонячним промінням. Фарба відрізняється високою стійкістю і не руйнується під впливом ультрафіолетових променів.
  • Максимально точна передача відтінків та кольорів. При необхідності замовник може вказати, яким кольорам він віддає перевагу, в якій колірній гамі має бути виконане замовлення.

Таке полотно досить просто вписати у будь-який інтер’єр. Це можливо завдяки правильному підбору рамки. Для приміщень в стилі індастріал краще обирати фото та малюнки без рамки. Якщо це приміщення в стилі фьюжн, краще обрати дерев’яну рамку білого кольору.

Основна перевага компанії АртХолст в тому, що можна обрати вид полотна, на якому потрібно друкувати портрет. Це може бути неткана тканина або лляне полотно. Також можна обрати вид покриття. Деякі з портретів покриваються лаком, що надає яскравості, соковитості. Лаковані полотна найкраще підходять у тому випадку, якщо їх планують вішати на кухні. З лакованої поверхні простіше прибрати забруднення, кіптяву.

За потреби можна замовити подарункову упаковку, гарне оформлення. Таким чином, замовник повністю позбавляє себе будь-яких турбот. Його основне завдання – вчасно забрати готову продукцію, що суттєво економить час.


Комментарии читателей