Индустриалка - новости Запорожья

Полезности
Підключаємо Інтернет для дому: три технології
Поделиться

Підключення фіксованого інтернету здійснюється трьома способами, кожен з яких має переваги

Який з них підійде вам — розповімо в цій статті

Ethernet

Поширена технологія, яка передбачає наявність виділеної лінії та спеціальних кабелів для передачі даних. Перевага Ethernet полягає в його поширеності й розгалуженості мережі, яка огортає міста і менші населені пункти.

Провайдери пропонують значний список тарифів для цієї технології. Залежно від пакетної пропозиції, швидкість передачі даних починається від 30 Мбіт/с і досягає 1 Гбіт/с.

Якщо ознайомитися з пропозиціями за посиланням https://www.datagroup.ua/ru/zaporizhya/b2c/internet/fiksovanij-internet, то ви помітите, що компанія «Датагруп» часто пропонує вигідні умови в момент підключення. Тобто, дорожчий тариф Ethernet дістається Користувачеві на умовах того, що дешевше. Лояльні умови тривають від декількох місяців до року — в залежності від пропозиції.

ADSL

Технологія сподобається клієнтам, яким не потрібен високошвидкісний доступ до мережі. А ось для мінімального спілкування і нескладних дій в інтернеті вона підходить. Обмеження ресурсів визначаються тим, що ADSL — це підключення інтернету до чинної телефонної мережі (того ж провайдера). Технологія не перешкоджає роботі телефонної лінії, але і не дозволяє швидко передавати великий обсяг даних. З плюсів такої технології назвемо просте підключення і прийнятний розмір абонентської плати.
Якщо вимоги до якості та швидкості інтернету високі, залишається третій варіант.

xPON

Кабельна оптоволоконна технологія, яка підходить для віддалених населених пунктів і околиць міст. При підключенні використовується міцний, стійкий до негативних факторів кабель, що актуально в умовах незахищеної місцевості. Сигнал проходить по скляному волокну за допомогою світлового імпульсу. Висока швидкість доступу (від 25 Мбіт/с до 2400 Мбіт/с), надійність, відсутність перебоїв — все це робить фіксований інтернет xPON вигідним вибором. Як і в інших випадках «Датагруп» забезпечує абонентам різноманітність тарифів в рамках технології.

Коли жоден з варіантів фіксованого інтернету не підходить, залишається супутниковий зв’язок, який працює в будь-якій точці країни, забезпечуючи Інтернетом усіх охочих. Це зручно для віддалених регіонів і користувачів, які роблять ставку на сучасні технології.


Комментарии читателей