Індустріалка - новини Запоріжжя

Корисності
Користь плавання або чому всім варто відвідувати басейн
Поделиться

Плавання – найкращий вид спорту. Як правильно вибрати басейн

Вплив плавання на здоров’я: зміцнення м’язового корсету та опорно-рухового апарату в цілому, поліпшення роботи дихальної, нервової та СС систем. Плавання для схуднення та вагітних.

Активний спосіб життя – запорука міцного здоров’я. Серед різних спортивних дисциплін, найкориснішим для фізичного здоров’я і психоемоційного стану є плавання. Відвідування басейну допоможе розслабитися після складного робочого дня, привести до ладу фігуру, попередити появу багатьох хвороб, а деякі з них навіть вилікувати.

Вибір басейну для занять

Щоб відвідування басейну справді було корисним, варто обирати хороші спортивні комплекси, такі як, наприклад, Олімпікстайл, фахівці в яких несуть відповідальність за якість води, не використовують шкідливі добавки для дезінфекції, відповідають за відвідувачів та пропонують самостійні й групові заняття з тренером. Програма тренувань залежить від мети, з якою людина приходить в басейн – просто поплавати або використовувати даний вид спорту для відновлення здоров’я.

Вплив плавання на організм людини

Плавання чинить позитивний вплив на здоров’я людини:

  1. Розвиває і зміцнює м’язи, тонізує та розслаблює одночасно. Це єдиний вид спорту, який задіює абсолютно всі м’язові групи тіла.

  2. Зміцнює загальний стан здоров’я, загартовує, слугує профілактикою різноманітних захворювань. Під час тренування організм насичується киснем, прискорюються метаболічні процеси, клітини отримують достатню кількість кисню.

  3. Покращує роботу респіраторного тракту. Коли людина пливе, вона затримує дихання, роблячи глибокі вдихи та видихи. Таким чином, відбувається вентиляція легенів. Вони очищуються від пилу і шкідливих речовин, збільшуються в обсязі. Такий вплив є найкращою профілактикою вірусних захворювань, застуд, ГРВІ.

  4. Позитивно впливає на центральну нервову систему. Покращує психоемоційний стан людини, позбавляє від безсоння. Регулярне відвідування басейну – чудовий антидепресант. Плавання лікує дратівливість, сонливість, наповнює життєвою енергією.

  5. Виправляє поставу й усуває проблеми з хребетним стовпом. Під час заняття розвантажуються міжхребетні диски, а м’язи хребта набувають тонусу.

  6. Покращує стан і функціонування судинної системи. Знижує артеріальний тиск, збільшує витривалість серця, зменшує концентрацію шкідливого холестерину, очищуючи кровоносні судини від бляшок. Значно знижує ризик інсульту або інфарктів.

Також водні заняття допомагають тим, хто прагне вдосконалити свою фігуру, позбутися зайвої ваги, зменшити об’єм проблемних зон. Під час тренування активно спалюються калорії, підтягуються м’язи, дуже швидко зникає целюліт.

Ходити в басейн рекомендується жінкам під час вагітності. Регулярні тренування допоможуть підтримувати тіло в тонусі, зміцнювати м’язи, що сприятиме легким та швидким пологам. Насичення організму киснем і поживними речовинами позитивно позначиться на розвиткові плоду.

Плавання – це красиве тіло, розвинені м’язи та міцне здоров’я. Відвідування басейну – чудове проведення часу, емоційне розвантаження й задоволення.

Читайте также: Продвинутые бабушки в Запорожье выбирают бассейн вместо лавочек у подъезда — фото


Комментарии читателей