Індустріалка - новини Запоріжжя

Корисності
Чому компанії йдуть у хмари: основні причини
Поделиться

Відповідно до дослідження IBM Institute for Business Value, у 2023 році компанії будуть використовувати близько 10 різних хмарних платформ

І лише 27% підприємств вже мають готову ретельно продуману стратегію щодо управління гібридними хмарами, тобто подальшого розвитку за участю cloud-технологій. Організаціям вкрай важливо і потрібно розробляти цілісну архітектуру, щоб залишатися на ринку та демонструвати свою конкурентоспроможність. Але що хмарні технології дають компаніям?

Розв’язання майже всіх завдань бізнесу

Хмарна платформа Microsoft Azure Cloud є комплексом програмних засобів, які дозволяють працювати з cloud-інструментами та, зберігати дані у сотні ЦОД, які розташовані в 60 регіонах. Поєднання моделей хмарних технологій IaaS та PaaS дає змогу розв’язати близько 99,99% завданьдач бізнесу. Різні моделі мають свої особливості:

  • IaaS (інфраструктура як послуга) дозволяє розгортати ІТ-інфраструктуру в хмарах Azure;
  • PaaS (платформа як послуга) надає доступ до 200 сервісів Microsoft та його партнерів;
  • SaaS (ПЗ як послуга) надає можливість зберігати файли, офісні пакети тощо.

Компанії не прив’язані виключно до оренди сервісів чи пропускної здатності. Хмари працюють за принципом pay-as-you-go, коли оплачуються тільки використані потужності. Тому компанії не прив’язані виключно до оренди сервісів чи пропускної здатності. Таким чином, підприємства можуть користуватися потрібним обсягом обчислювальних сервісів за релевантною нормальною ціною.

Безпека даних

Подібна платформа, на якій розвивається бізнес, зазвичай надає безпечний та захищений доступ до даних у хмарному сховищі. Безпека та надійність стають цінними перевагами Microsoft Azure. Засоби управління Azure допомагають оперативно захищати клієнтські дані, мережі та корпоративні структури, програми. Служби захисту допомагають витримувати будь-яке навантаження, відповідають стандартам безпеки, конфіденційності та прозоростіпрозоро сті . (Ссертифікати  як PCI -DSS, ISO 27001, GDPR) допомагають витримувати будь-яке навантаження.

Гібридність та гнучкість

Всі процеси у мережі є гнучкими. Це корисно для компаній, оскільки надає їмій низкуряд можливостей з декількох причин:

  • можливість швидко релоцювати калізувати бізнес-процеси з хмари у звичайний режим;
  • розгортати та масштабувати проєкти з мінімальними витратами ще легше;
  • можна організовувати віддалену роботу працівників.

З хмарними сервісами рРобота бізнесу можлива у звичайному режимі навіть за межами офісу можлива, навіть попри незважаючи на розташування фактичного робочого місця та складність IT-інфраструктури.


Комментарии читателей