Индустриалка - новости Запорожья

Жизнь, Запорожье, Проверено
Як у Запоріжжі реагують на українську мову у маршрутці
Поделиться

Сьогодні по дорозі на роботу отримала перший досвід спілкування українською у маршрутці

І тут я зрозуміла, що з моменту переходу на українську мову я ще не розмовляла в маршрутках. Здається, лише одного разу, даючи водієві гроші за проїзд, сказала: “Один”. Але це слово що російською, що українською звучить майже однаково.

У дитинстві я мріяла бути популярною, так от сьогодні ця мрія здійснилася. Ніби ти нічого надприродного не робиш, але увагу на тебе звертають усі навкруги. Я попросила чоловіка передати за проїзд, а він на мене подивився так, ніби я стою перед ним гола, а не у пуховику. Навколо всі почали озиратися, дехто по-доброму посміхався, були і косі погляди. Коли я сіла на сидіння, в мене задзвонив телефон. Поки я розмовляла, більшість людей у салоні звернула на мене увагу.

— Патриотка, — саркастично зазначив парубок позаду мене своєму товаришу.

Але на наступній зупинці до маршрутки зайшов хлопець з пучком. Це така зараз модна серед чоловіків із довгим волоссям зачіска, з нею ходять і голлівудські зірки.

зірки з пучками

Напівпучок носить навіть сам король Півночі з “Гри престолів” 🙂

Король Півночі з напівпучком

Виявилося, що для запорізької аудиторії хлопець з пучком на голові виглядає набагато дивніше, ніж україномовна людина. Тому популярність я втратила настільки ж швидко, як і отримала 🙂

Читайте також: Як перейти на українську мову — поради від тих, хто це вже зробив


Комментарии читателей