Индустриалка - новости Запорожья

Жизнь, Запорожье
В Запорожье представили книгу об успешных историях переселенцев
Поделиться

В Запорожье рассказали, как успешные истории одних переселенцев помогли другим обрести себя на новом месте

О вынужденных переселенцах и их проблемах, по словам Светланы Еременко, исполнительного директора Институтадемократии имени Пилипа Орлика, украинские СМИ обидно мало пишут. Чтобы в какой-то мере восполнить этот пробел, Институт демократии имени Пилипа Орлика издал уже два тома книги, которая называется «ЗНЕДОЛЕНІ? НЕЗДОЛАННІ! Історії переселенців».

   В этой книге рассказывается о тех людях, которые вынуждены были переехать, покинув свои дома, родные места. Но все-таки не растерялись, не опустили руки, не разочаровались, не впали в депрессию, а начали свой бизнес на новом месте. Создали общественные организации и уже помогают своим коллегам, своим родным и даже местным громадам.

Светлана Еременко

Светлана Еременко:

У цій книзі ми намагалися розповісти про таких людей. Вони представники абсолютно різних професій, з різних міст, — говорит Светлана Еременко. — Тут є переселенці з Криму, Луганської та Донецької областей. Є будівельники, є і журналісти. Наприклад, журналістська родина Ігоря і Наталки Зоців — Ігор редактор газети “Донеччина”, єдиної україномовної газету у Донецьку. Вони змушені були після погроз ще у 2014 році переїхати до Києва. І перший час Ігор навіть видавав газету за власні кошти. Але видавав, і газета продовжує виходити.

В цій книзі є дивовижні історії. Наприклад, про лісовиків — науковців, які займаються оздоровленням лісу на Волині, також дуже цікава родина.

Тобто ми намагалися показати успішних людей, які не зневірилися, а стали прикладом для тих, хто опустив руки, хто вважає, що з переїздом їх життя закінчилося. Тому знаходиться в депресії.

І приємно, що ми одержуємо дуже багато позитивних відгуків від переселенців, які кажуть, що книга справді допомагала їм виживати. Допомогла повірити в себе, зайнятись якоюсь корисною справою.

Книга об историях переселенцев

Читайте также: В Запорожье заговорили о жилищных проблемах вынужденных переселенцев


Комментарии читателей