Індустріалка - новини Запоріжжя

Культура, Україна
Гурт "Жадан і Собаки" презентував пісню про перемогу України
Поделиться

Гурти «Жадан і Собаки» та «Вертеп» презентували спільний кліп

Відомий харківський гурт «Жадан і собаки», в якому співає письменник Сергій Жадан, презентував кліп на нову пісню «Діти». Це спільний проєкт із гуртом із міста Дніпро «Вертеп». За словами музикантів, це пісня про війну та дітей, заради яких наша країна має перемогти ворога.

— Пару днів тому ми заскочили в Дніпрі на студію Єлов Субмарін і записали цю пісню. Вона про головне — про наших дітей, яким ми маємо передати нашу країну. Пісня, можливо, не надто мажорна, але, що головне — не печальна. Вона про віру, надію та любов. Ми обов’язково переможемо. Заради наших дітей. Заради їхнього майбутнього, — сказано у повідомленні на офіційній сторінці  гурту «Жадан і Собаки» у Facebook.

Варто зазначити, що наразі Сергій Жадан та музиканти гурту «Жадан і Собаки» знаходяться у Харкові, де допомагають місцевим жителям та українським військовим. У соцмережах учасники гурту постійно інформують про свою волонтерську діяльність та допомогу, якої потребують жителі Харкова.

Нагадаємо, минулого року гурт «Жадан і Собаки» приїздили до Запоріжжя з виступом. Як тоді пройшов цей концерт, — можете прочитати тут.

Також у 2021 році Сергій Жадан презентував у Запоріжжі нову книгу «Вишиваний. Король України». Це лібретто для опери про австрійського ерцгерцога роду Габсбургів Василя Вишиваного.

Читайте також: Настя Каменських випустила чуттєву патріотичну пісню.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей