Индустриалка - новости Запорожья

Видео, Запорожье, ЭКОПОСТ
В Запоріжжі відбудеться масштабна екологічна акція
Поделиться

В Запоріжжі відбудеться традиційна екологічна акція «Врятуємо Дніпро разом»

Вже цієї суботи, 14 листопада, в Запоріжжі відбудеться масштабна екологічна акція «Врятуємо Дніпро разом». В рамках неї відбудеться зариблення річки Дніпро та висадка молодих дерев.

Врятуємо Дніпро разом

Акція пройде в Запоріжжі вже в 9-й раз. Зазвичай, в рамках неї відбувається одразу кілька заходів — суботники, очищення дна і зариблення Дніпра, екологічний квест, висадка дерев.

Але цього року через карантинні обмеження масових суботників та екологічних квестів для школярів не буде.

— Акція буде проходити на трьох локаціях. Одна з них — це Набережна магістраль, де ми проводимо зариблення річки. Випустимо там близько двох тонн риби. Також на цій локації водолази будуть очищувати дно. Друга локація — острів Хортиця, де ми висадимо сіянці дуба. Третя — набережна у Заводському районі, де ми висадимо саджанці лип, — розповіла менеджер проєкту «Врятуємо Дніпро разом» Владислава Чепельова, — Кількість учасників акції буде обмежена. Висадка дерев буде відбуватися з дотриманням дистанції.

Владислава Чепельова

Також в рамках акції пройде конкурс дитячого малюнка. Він стартує сьогодні в онлайн-форматі. Щоб взяти участь у конкурсі, треба намалювати малюнок на тему «Врятуємо водні ресурси України» та надіслати його на сторінку громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм». Переможця визначать шляхом голосування.

— Кожен бажаючий до 18 років, який мешкає в місті Запоріжжя, може подати нам фотографію малюнку на нашу офіційну сторінку в соцмережі. Конкурс буде проходити з 9 по 31 листопада. Який з малюнків набере найбільше вподобань, той і стане переможцем. Ми оберемо 5 переможців, які отримають творчі набори для свого розвитку. Голосувати може будь-хто, — розповіла Владислава Чепельова.

Нагадуємо, що З 2012 року в акції «Врятуємо Дніпро разом» взяли участь більше 7000 запорожців. Висаджено понад 715 дерев. Зібрано понад 100 тонн сміття. В Дніпро випущено близько 140 тисяч особин риби, встановлено 8600 нерестових площ, 30 плаваючих гнізд і 30 годівниць для птахів.

 

В цьому році в рамках акції на Набережній магістралі, неподалік каскаду фонтанів «Райдуга», вже висадили дві сотні молодих лип.

Читайте також: У Запорізькій області біля старої садиби висадили молоді дуби


Комментарии читателей