Індустріалка - новини Запоріжжя

ЕКОПОСТ, Запоріжжя, Події, Фоторепортаж
У спальному районі Запоріжжя на звалище викинули два мішки із ртутними градусниками - фото
Поделиться

У Дніпровському районі на стихійне звалище викинули два мішки з градусниками

Мешканці району по вулиці Воїнова в районі гаражного кооперативу «Жигулі» серед стихійного звалища сміття знайшли два мішки з промисловими градусниками.

звалище термометри

На місце терміново виїхав підрозділ ЗРУ Поліції ГУНП у Запорізький області, а також представники районної адміністрації та управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради. На щастя, витоків ртуті не виявили.

звалище термометри

З метою попередження надзвичайної ситуації зазначені небезпечні відходи були визнані безхазяйними. КП «Комунсантрансекологія» організувало роботу з їх утилізації. Про це повідомили на сторінці Дніпровської районної адміністрації у Фейсбуці.

звалище термометри

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що російські війська окупували території національних природних парків Запорізької області. Це «Великий Луг» та «Приазовський». Тут ростуть рідкісні рослини і живуть тварини, що охороняються. І тепер їх житла стали місцем зосередження важкої військової техніки.

Читайте також: Запорізькій області загрожує серйозне забруднення довкілля через захоплення росіянами промислового підприємства

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей