Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фото/видео
Через підступність росіян на блокпосту у Василівці - критична ситуація з евакуйованими
Поделиться

Тисяча автівок у Василівці чекає можливості потрапити з окупації до безпечної території

На блокпосту у Василівці, яку контролюють росіяни, вже кілька діб тримають людей, які евакуювалися із зони бойових дій чи окупації. Загарбники цинічно утримують жінок, дітей та людей похилого віку в нелюдських умовах.

Про критичну ситуацію, яка склалась на блокопосту у Василівці, повідомила на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Галина Однорог (Маша Украинская). За її словами, спроби порятунку мешканців її рідного Маріуполя тривають. Але підступність росіян не знає меж.

— Від української сторони поїхали більше 40 автобусів і більше 20 швидких, але вони майже всі повернулися порожні, бо орки не дозволили забрати людей, які вийшли у призначенні пункти і чекали на евакуацію. Спереду колони їхали озброєні бойовики з автоматами і забороняли колоні будь-де зупинятися. Після цього люди поїхали самі, хто як може, тільки щоб потрапити до Запоріжжя, — відзначає волонтер. — Але сьогодні їх тримають російські військові у Василівці і не пропускають. На сьогодні у цьому непідконтрольному населеному пункті стоїть близько ТИСЯЧІ МАШИН,  які хочуть в’їхати в Запоріжжя. Орки розповідають людям, що це саме українська сторона не пускає людей, але це повна брехня. Українська сторона готова і в день, і в ночі приймати людей з окупованих територій.

На доказ своїх слів Галина Однорог (Маша Украинская) додає фото одного з місць, де у Запоріжжі чекають на переселенців — в торговельному центр Епіцентр. Тут приготоване все для людей, які були змушені полишити свої домівки через війну. Також на сторінці волонтерки є відео, на якому зафіксовано скільки людей чекають на те, щоб потрапити у безпечне місце. Активістка закликала відреагувати на ситуацію керівництво держави та допомогати дітям, жінкам і літнім людям, які змушені перебувати тривалий час у складних умовах.


Читайте також: У курортному місті Запорізької області колаборанти налаштовують роботи дитсадків під інші правила

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей